Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen levélhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen levélhez?

Figyelt kérdés

Szia!

Gondolkodtam...!

És arra a döntésre jutottam, hogy hagyjuk egymást békén.

Ne küldjünk egymásnak visszahívót, és msnről is tiltalak/töröllek!

Nagyon rossz,mert szeretek veled beszélgetni,de ha tovább folytatódna,

akkor a lelkiismeretem gyötörne,mert nekem van barátom.És amibe belegabalyodnék

irántad, az nem lenne helyén való **{pasim neve}** szemben sem.

Különben is, ha együtt lennénk, abból sem sülne ki semmi jó, a találkozgatás

meg valószínű hogy sokat veszekednénk.Nem lenne jó!

Szóval ne haragudj meg, de szerintem így jó lesz neked is, és nekem is!

Bocsi!


Legyél jó és vigyázz magadra!

Sok puszi (L)(K)


UI: amit a veszekedésnél írtam az igaz!De El kell felejtsük egymást!!


2010. júl. 30. 00:09
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
De ez a srác nem magyar, és ha én együtt vagyok egy romával, mindenki ellenezné!
2010. júl. 30. 00:22
 12/32 anonim ***** válasza:
mostantól mást fog dugni
2010. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Tehát te egy olyan csaj vagy, akinek van pasija de persze egy másikat szeret, aki roma, ezért elleneznék a kapcsolatot, valamint nem vagy annyira érett, hogy ezt megbeszéld a roma sráccal, inkább küldesz neki egy levelet és kitörlöd minden honnan. Hát ez elég gyerekes és nyomi dolog. Az meg, hogy roma vagy nem roma nem érdekeli az embert, ha szerelmes. Egy kis kavarógép lehetsz te is. Szereted Hozé Ármándót de Jürgennel jársz, gondolom mert megfenyegetett, hogy elrabolja az ikertestvéred, ezért majd feleségül is kell menned hozzá, de az utolsó pillanatban majd Hozé Ármándó megment és hepi end..


De ha már meirtad és elküldted a levelet akkor úgy is mind1, Hozé Ármándót letiltottad, sosem tudja meg, hogy mi történt az ikertestvéreddel és nem fog megmenteni. Így jártál.

2010. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Hozé inkább sz@rrá késeli az egész családot, ha egy ilyen levelet kap XD
2010. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
00:15 vagyok,ha szereted ne ámítsd magad a szavaiddal,ha az ellenkezőjüket gondolod,hanem szakíts a barátoddal és legyél vele.De ha te más véleményére jobban adsz mint a saját boldogságodra,akkor hajrá szenvedj csak,nem sok mindenkit fog érdekelni!
2010. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

nem mindegy mit mondanak mások?

ha te őt szereted, akkor őt szereted! a szivednek nem parancsolhatsz!

dobd ki a jelenlegi barátod, és gyere össze ezzel a fiúval!

ha ezt nem teszd meg, életed végéig bánni fogod!

2010. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

ha őt szereted, akkor miprt vered át a magad és abarátod érzelmileg?

add emg neki is a lehetőséget hogy úgy szeresse egy lány ahogy megérdemli

és amagdnak is hogy azzal légy akit igazán szueretsz!

szóval értelmetlen levél

2010. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

ha téged mások véleménye érdekel akkor jobb ha egyedül éled le az egész életed.

most komolyan, mit mártírkodsz? te leszel boldogtalan nem mások... csináld azt amit akarsz, ne azt amit elvárnak tőled, azzal legyél akit szeretsz, ennyi.


nekem kínai barátom van, tudod hányan szólnak meg nap mint nap? rengetegen. tudod mennyire érdekel ez engem? egyáltalán nem... büszke vagyok a barátomra mert imádnivaló és nagyon rendes ellentétben azokkal akik ítélkeznek anélkül hogy ismernék a másikat.

2010. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
33%
Cigány :S egyértelmű hogy ne állj össze vele :D
2010. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
100%
Hülyeséget csinálsz ha a mostani barátoddal maradsz!(szerintem)Azzal járj akit szeretsz ha mind a 2-öt szereted akkor meg mond el nekik az igasságot és amelyik még így se hagy el azzal maradj!
2010. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!