Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sexpartnerből szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexpartnerből szerelem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a srácba akivel csak összejártunk,de neki csak sexre kellek :( Elmondtam neki h mit érzek,és elkezdett velem nagyon bunkón viselkedni,amivel ellökött magától. Ő folytatná még a sex kapcsolatot,de nekem nem megy. Akárhányszor hív,reménykedek h lehet h azért mert adna nekünk egy normális esélyt,de nem... neki ez csak sex :(

Úgy irigylem azokat akik ilyen helyzetben vannak de mégis adnak maguknak egy esélyt,még ha lehet az ágyon kívül nem jönnek jól ki egymással. De legalább egy esély volt nekik.


Neked van ezen a téren tapasztalatod? Mi történt?


2010. júl. 29. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt több szexkapcsolatom is, aztán az egyik elkezdett egyre komolyabbá válni és mindketten többet éreztünk egymás iránt. A vége pedig az lett, hogy összejöttünk :)

22/F

2010. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne használtasd ki magad.

Mert ő csak szinte egy tárgynak néz, akit ha kedve tart felhúz és megkap.

Na neem!

Nagyon rossz, mert legalább 1 óráig is de magadénak tudhatod, de nem szabad.

2010. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!