Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sexpartnerből szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexpartnerből szerelem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a srácba akivel csak összejártunk,de neki csak sexre kellek :( Elmondtam neki h mit érzek,és elkezdett velem nagyon bunkón viselkedni,amivel ellökött magától. Ő folytatná még a sex kapcsolatot,de nekem nem megy. Akárhányszor hív,reménykedek h lehet h azért mert adna nekünk egy normális esélyt,de nem... neki ez csak sex :(

Úgy irigylem azokat akik ilyen helyzetben vannak de mégis adnak maguknak egy esélyt,még ha lehet az ágyon kívül nem jönnek jól ki egymással. De legalább egy esély volt nekik.


Neked van ezen a téren tapasztalatod? Mi történt?


2010. júl. 29. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Felejtős.

100 esetből 1nél ha összejön.

Főleg hogy írod, is, hogy csak "arra" kellesz neki.

Ne álmodozz, tényleg csak arra kellesz...

Keress egy normális srácot, és rájössz, hogy milyen üres, jellemtelen az ilyen kapcsolat!

2010. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudlak biztatni. Főleg, hogy el is mondtad neki, mit érzel, ha picit is fontos lenne neki kettőtök kapcsolata, erre léphetett volna. És ezt tapasztalatból mondtam:(
2010. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hú ha ez nagyon ismerős story :D az egyik barátnőm is ilyen helyzetben van.. talán te vagy az? :):P
2010. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hagyd.

keress olyat, aki szeret. Akinek Te kellesz, nem pedig a tested. Biztos van ilyen.

2010. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én sztorim majdnem ugyanez.Beleszerettem,elmondtam neki.Azt mondta megszegtem a játékszabályokat mert csak szex lehet köztünk.És,hogy mi lett a vége? Annyira szerettem,hogy képes voltam hazudni neki éveken át,hogy megy érzelmek nélkül nekem is a dolog.Mindezt csak azért,hogy vele lehessek.Nem érte meg!!!Ma már tudom..... Lépj tovább te is és keress olyat aki viszont szeret.
2010. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keress olyan férfit, aki nem csak lukat lát benned!
2010. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mondjuk kérdés az is, hogy mit mond miért nem akar veled járni... biztosan van valami indoka.
2010. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már voltam/vagyok mindkét oldalon. Volt olyan fiú, akivel csak azért feküdtem le, mert annyira szerelmes voltam belé, hogy azt hittem, nekem így is megéri... De sajnos nem. Csak bántod magad. Most a másik oldalon vagyok, van egy szeretőm, és volt már, hogy próbált közeledni másképp is, nagyon kiakasztott vele. Lefektettünk egy játékszabályt, amíg mindketten be tudjuk tartani, oké, amint valaki érzelmeket fűz hozzá, vége. Van, hogy az ember tényleg nem vágyik párkapcsolatra, csak szexre. Ő ezt kifejezte feléd, és mivel Te így nem tudsz hozzá viszonyulni, muszáj elszakadnod tőle. Nem könnyű, tudom, de hosszú távon így jársz jobban.
2010. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 StephanieXx ***** válasza:

Elmesélem az én ki sikersztorimat:))


19 éves voltam,kevés tapasztalattal a szexben,és csalodott a pasikban.A nagyszerű ötletem,hogy majd nekem lesz egy szexkapcsolatom.Két legyet egy csapásra..megtanulok szeretkezni,és nem leszek boldogtalan.

A kiszemelt fiú ideális lett volna minden szempontból.

Fiatal tanuló,érett gondolkodású,neki CSAK szexkapcsolatai voltak,és...a legfontosabb,hogy pár hónap múlva ment volna ki Londonba.


Találkozgattunk.Beszélgettünk.Már kezdtem érezni iránta valamit,de elhessegettem a gondolotokat,mert úgy beszéltük meg,hogy csak szex.

Szex még nem volt.Minden nap találkoztunk.( együtt dolgoztunk,plusz szabadidő)

--->Aztán...elmentünk hozzánk ( azt gondoltam,hogy végre szex,de mégsem),mondta,hogy nem fog menni ez az egész.

Mert életében először azt érzi,hogy szerelmes:))))(nem volt szex legalább 3 hónapig)

:)Sok sikert Neked is!


Azóta már együtt vagyunk:)

2010. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős a történet.Volt egy srác,csak a szexért találkoztunk,nagyon-nagyon jó volt mindkettőnknek.persze nőből vagyok én is,és egy idő után elkezdtem többet érezni

iránta.Adott is okot rá,voltak olyan megnyilvánulásai,amiből

azt gondoltam ez már nem csak szex az ő részéről sem.Azután egyszer csak azt mondta szeret.Én is mondtam neki,és elkezdtem úgy viselkedni,mintha járnánk és többet szerettem volna találkozni vele,azt hittem ez már innentől

kapcsolat.Hát tévedtem.Elkezdett távolodni tőlem annak

ellenére,hogy nem erőszakoltam magamat rá,nem bombáztam

hívásokkal és szerelmes sms-ekkel stb.Egyre ritkábban hívott,alig találkoztunk,aztán szép lassan eltűnt az

életemből.Nem volt bátorsága ahhoz,hogy a szemembe mondja,

hogy így már nem jó neki.Azt mondom neked,ami szexkapcsolatnak indul,az is marad,vagy azért lesz vége,mert az egyik fél többet akar kihozni belőle,inkább

a nők.

2010. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!