Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amint eszembe jut, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint eszembe jut, mindig összefutunk az utcán. Volt veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel évek óta ez történik. Akárhányszor csak eszembe jut, mindig vagy aznap vagy a héten összefutok az utcán vele. Megszámlálhatatlanul sokszor fordult már ez elő.

Nektek volt már hasonló "megérzések"?


2020. máj. 8. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan megérzéseim szoktak lenni, hogy eszembe jut egy rég látott film jelenete. Aztán mit ad Isten? Kapcsolom a tv-t és az a film megy a tvben, amire a napokban gondoltam. Remélem egyszer a lottószámokkal is összejön ugyanez. Bár ahhoz játszanom is kéne.
2020. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramos ökle ***** válasza:
Van ilyen. Ez persze akkor lenne különös, ha teljesen más helyeken látnád mindig. Ha esetleg hasonló helyen, mondjuk ugyanaz az utca, park, kerület, bolt, akármi, akkor az agyad akár "jelezhet" is, h ezt vagy azt itt szoktad látni, aztán ez sokszor teljesül is. Bármi lehet.
2020. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Na épp ezaz. Évekkel ezelőtt majdnem mindig ugyanott láttam. De ha épp ott nem akkor leszálltam a buszról valahol máshol, hogy bemenjek a pékségbe és ott volt.

Mostanra egyáltalán nem járok arra a környékre, sőt tudtommal ő sem, mert már nem ott lakik. És még mindig előfordul, mindig máshol más időpontba.

2020. máj. 8. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni... Azt hittem csak velem fordul elő.
2020. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem pont ma volt egy ..lehet az is bevonzuk ..bírósági perunk van egy hölggyel , mondtam is páromnak te ez nem az ő kocsija?? rendszámát tudjuk közelebb értünk nem ő volt az .de rá 2 óra múlva játszó térről haza sétáltunk és megjelent teljesen más helyszínen egy parkoló kocsiban ült össze néztünk sajnos .


Tévébe naponta olyan egy de van hogy több alkalom ugyanaz a szó pár masodpercel vagy század masodpercel utánam .

Gyerek koromban volt sok ilyen blicceltem villamoson és éreztem többször is le kell hamarabb szalljak mert ellenőrök lesznek mikor nem hallgattam a megérzésemre bünti volt 😄


Gyerek koromban nem volt ugye teló vagy jött a nagyi és örültünk vagy vártam ...reggel mondtam anyukámnak figyeld meg délutánra itt lesz mama , anyám legyintett ugyan ...és délután betoppant anyám halálra rémült arccal honnan tudtad ? 🤷 Vidéken lakott és ritkán jött .


Nagyobb gyerekeimmel játszottam olyat kezébe adtam a távirányítót és mondtam állítsd meg ahol te szeretnéd a csatornát előtte gyorsan elmondtam mit fognak mutatni ,,pl. Kockás inges férfit, sötét hajú nő , vagy sárga autó ilyesmi többször bejött ...koncentráltam szerintem mindenkiben van ilyen tehetség Csak van aki hisz benne van aki nem, de lehet véletlen .sok történet van még csak párat írtam

2020. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és nagyon tetszett az a pasi. Egy ideig még érdeklődött is irántam, azt képzeltem, talán ő lesz az igazi. Végül egy randinál több nem történt köztünk, és ő döntött úgy, hogy nem engem választ, aztán külföldre költözött, s megszakadt ez a bevillan az agyamba, és találkozunk a Deák téren dolog..
2020. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!