Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bókoltok barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bókoltok barátnőtöknek mindig komolyan gondoljátok amiket mondotok?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hete vagyunk együtt.Nagyon sokat bókol barátom.Neki így vagyok tökéletes, gyönyörű vagyok,neki van a baráti társaságában a legszebb barátnője.Már azt is mondta hogy hiányzok neki (nincs itthon azért).Már be is mutatott a baráti társaságának.Minden nap mikor itthon van találkozunk, mindegy neki mikor találkozunk csak velem lehessen.Mi a véleményetek?
2010. júl. 28. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

túl nyálas a pasid, meg fogod unni és szakítasz majd vele.


20F

2010. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Neem:D

Nekem jó hogy ilyen.

2010. júl. 28. 18:21
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én 19, ő 23.
2010. júl. 28. 18:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha bókolok akkor igen ,de ez nem minden napos dolog és az sztem nem is jó.
2010. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon odavan érted.:D Lehet,hogy szerelmes beléd.:) (Tudom,hogy csak 2 hete vagytok együtt,de ha előtte is ismertétek egymást,akkor lehet.:)) De az tuti,hogy IMÁD:D Legalábbis sztem.:D

És szerencsésnek vagy.xD:P


L.15

2010. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*szerencsés


Amúgy mióta ismered?:O

2010. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Azt mondom amit hallani szeretne.Ha még hozzá azt is gondolom akkor az a hab a tortán.
2010. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan 1,5 hónapja ismerem.Sokat beszéltünk, találkozgattunk mielőtt összejöttünk volna.Nem támadott le szerencsére egyből.Gondolom próbált megismerni és nem akarta elsietni.
2010. júl. 28. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú az én barátom is ilyen volt,két hét után szerelmet vallott,minden nap találkoztunk,küldte nyálas sms-eket,egyszer egy nagyon ronda ruhát vettem fel mit fog szólni,és arra is h milyen szexi vagyok meg jól áll.Vitatkoztunk,sose beszélt vissza,mindig helyeselt,az elején nekem is jó volt,de hamar bele lehet ebbe unni
2010. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem vitatkozós, nem szoktunk vitázni.Úgy érzem nekem ő kell.
2010. júl. 29. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!