Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normálisak ebbe a korba? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek normálisak ebbe a korba? :S

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok . idáig egyszer sem volt barátom pedig a bnőimnek már voltak :S Ez normális ?:S És az hogy egy fiunak sem tetszem ?:S Mindenki mondja hogy tök szép vagyok meg minden de a fiuk egyszer sem néznek rám a buszon sem meg ugy sehol :S Miért ?? Azért lehet mert egy kicsit vastagabb a combom az mai átlagnál ?-.- nem dagi csak vastagabb egy kicsit ... S.O.S.
2010. júl. 28. 18:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát remélem azért tetszek majd valakinek .. csak nem értem hogy miért mondja egy csomó ember hogy szép vagyok meg hogy jó a formája az alakomnak ...
2010. júl. 28. 18:32
 12/23 anonim ***** válasza:
a 14 éves fiúk nem fordulnak lányok után, hanem esernyőkkel lézerkardoznak. a lányok után fordulós fiúk pedig nem egy relatíve serdületlen 14 éves lányt fognak nézni, mert ők már idősebbek. nyugi, ha azt mondják, most jó az alakod, akkor pár év, és utánad fordulnak.
2010. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 28. 18:41
 14/23 anonim ***** válasza:
Normális. A tested még csak most fog igazán változni. 14 évesen meg nem kell kapcsolat, mert valójában az nagyon messze van a kapcsolat fogalmától, bár időtöltésnek jó.
2010. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem is vágyok rá annyira csak zavart hogy nemtudtam, a barátnőimnek voltak pasijai nekem meg nem ... =/ de most a sok hasznos válaszból kitudom venni : még lehetek formásabb , fogadjam el magam így ahogy vagyok , a 14 éves fiuk éretlenek egy kapcsolathoz a nagyobbakat meg nem érdekli egy 14 éves lány :) és hogy még ráérek, biztos tetszeni fogok vkinek köszii
2010. júl. 28. 20:31
 16/23 anonim ***** válasza:

nyugi, még nincs semmi veszve, nekem 14 évesen volt az első kapcsolatom :D Igaz, nem volt sok barátom, most fogyasztom a 2. fiút, de vele már fél éve együtt vagyok, és nagyon imádom :DD nekem is kicsit vastagabb a combom, de ez nem számít. én amúgy testileg kicsit érettebb vagyok, ezért az idősebbek is megfordulnak utánam. a barátom is 22 éves :D

szóval 14 évesen még bőven van lehetőséged, ne aggódj! ha 10 év múlva se lesz 1 pasid se, na akkor már lehet hogy gond van.

15/L

2010. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
oks.10 év mulva azért remélem már lesz x)
2010. júl. 28. 22:03
 18/23 anonim ***** válasza:
18:17 pofonbaszlak egy péklapáttal....17 éves vagy..keress a korodhoz illő lányt. -.-
2010. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

figyi malacsonka XD gondolod a fiúk úgy néznek körül hogy te azt észreved ?

csak mer én pl csajommal megyek és az öszes csajt leszkennelem úgy hogy neki fel se tűnik

2010. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
óó:D 14évesen azt hittem soha nem lesz senkim, mert jaj ronda vagyok, meg dagadt. 16 évesen kezdtem megnyúlni, fogyni, nőiesedni. Most 18 vagyok. 18. születésnapom után 20 nappal lett az első barátom, akivel már együtt élünk:) Ne siettess semmit, jön majd minden magától!
2010. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!