Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normálisak ebbe a korba? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek normálisak ebbe a korba? :S

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok . idáig egyszer sem volt barátom pedig a bnőimnek már voltak :S Ez normális ?:S És az hogy egy fiunak sem tetszem ?:S Mindenki mondja hogy tök szép vagyok meg minden de a fiuk egyszer sem néznek rám a buszon sem meg ugy sehol :S Miért ?? Azért lehet mert egy kicsit vastagabb a combom az mai átlagnál ?-.- nem dagi csak vastagabb egy kicsit ... S.O.S.
2010. júl. 28. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%

így később is normális lesz, hogy rád se néznek, ha vastag valamid.


20F

2010. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

dobj egy privit:P


17f

2010. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
14 évesen senki rám se nézett, nekem se volt barátom, míg a barátnőimnek már igen... Egy ideig én is szenvedtem ezen, aztán nem foglalkoztam vele. Elkezdtem gimibe járni, és fél év múlva már jött is a pasi, komoly kapcsolat - és hamarosan kicsit nagyobb lettem, "fejlődtem", mára pedig nagyon sok fiú fordul meg utánam és sokan járnának velem (bocsi ezt most nem egoból írom. Szóval kitartás, ne szenvedj ezen, nyugiiii!!! 14 évesen teljesen normális, ;) nagyon sokat fogsz még változni, és a fiúk is ráérnek :)
2010. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
elkapott a nevetés komolyan
2010. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bár a 3 közül csak az egyiet tudtam hasznosítani -.- de annak az egynek is köszi :)Remélem ez nálam is így lesz és megváltozik majd ... ja és üzenem hogy a dagatt lányoknak is vannak barátaik,ráadásul én nem is vok dagatt -.-
2010. júl. 28. 18:22
 6/23 A kérdező kommentje:
Miért is kell ezen nevetni ?-.-
2010. júl. 28. 18:22
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért nevet, mert bunkó! Én meg rajta nevetek xD
2010. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
xD :)
2010. júl. 28. 18:27
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
anyád szeret?:D
2010. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

nekem is egy kicsit vastag a combom, bár nem annyira feltűnő, csak engem zavar... bár én eljárok minden nap min 5 km-t görkorizni... amúgy egy pasi nem hinném hogy azt nézi elsőnek. amúgy tudsz ellene tenni pl.: válassz olyan nadrágot amiben nem látszik.

az én barátom sem azt nézte... senki nem lehet tökéletes.

fogadd el magad jónak :) és ne félj, majd lesz barátod, van akinek még 18 évesen sincs...

17/L

2010. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!