Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogamzásgátló hatásai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló hatásai?

Figyelt kérdés

Van egy problémám, emiatt is nem megye strandra, se sehova és leginkább tetőtől talpig, szeretek beöltözni.

Azt hallottam,hogy a fogamzásgátlót ha elkezdem szedni,akkor a szőr valamelyest kikopik...És ez nekem nagyon jól jönne...dokinál voltunk ezzel, azt mondta ez nem kóros és h én ilyen déli jellegű vagyok és hát szőrösebb a kelletnél,de még belefér...De akkor is zavar!Gyantázom magam,de kb egy 7 és vissza nő, már unom ezt,de nagyon!Még milyen hatásai vannak a fogamzásgátlónak?És most mindenki el kezdheti a hülyeségék,hogy chewbacca meg wookie....

Előre köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2010. júl. 28. 13:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok: szerintem nincs azzal semmi baj, hogy kicsit szőrösebb vagy, csak annyi a teendő hogy a héten egy nap rászánod magad és legyanázod, vagy borotválod:)

A cicid tényleg lehet hogy nőni fognak de szerintem ez nem nagy gond, és ha még oda is juttok a pasival, nem kell azon aggódni hogy terhes leszel:)

Nem hiszem hogy olyan csúnya lehetsz, és igen vigyázz a kilókkal, mert azthallottam a tabitól felmennek:)


Amúgy ha van kedved ismerkedni dobj egy privit:)


17f

2010. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
nekem is a karomat szólta meg és hát, egy olyan jelzőt mondott, amivel nem csak engem bántott meg,hanem egy olyan lányt aki a bnőm(ő is ebben szenved csak neki még durvább:()csak ő nem volt ott szerencsére!hu hát rosszul esett...
2010. júl. 28. 13:52
 33/37 A kérdező kommentje:
Köszi,deee...én úgy vagyok,h egy jó hosszú ideig ,nem kell pasi:)Szóval odáig nem jutnék el senkivel,szal nem is lenne annyira szükségem, arra a célra a tabira:DEddig 2 pasim volt mind 2 dobott és aztán jött ez,h nem kell senki, jól meg vagyok így;)
2010. júl. 28. 13:55
 34/37 anonim ***** válasza:
nincs kedved barátkozni? jófej csajszi vagy! írj privit!
2010. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Rendben, írtam:)
2010. júl. 28. 14:00
 36/37 A kérdező kommentje:

nyugi én meg semmit nem akarok;)

Akkor nem is lesz...:)am neked is írtam:)

2010. júl. 28. 14:04
 37/37 anonim válasza:
olyan testrészeiden is szőrös vagy ahol alapesetben nem kéne? pl mellbimbó körül stb?
2010. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!