Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogamzásgátló hatásai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló hatásai?

Figyelt kérdés

Van egy problémám, emiatt is nem megye strandra, se sehova és leginkább tetőtől talpig, szeretek beöltözni.

Azt hallottam,hogy a fogamzásgátlót ha elkezdem szedni,akkor a szőr valamelyest kikopik...És ez nekem nagyon jól jönne...dokinál voltunk ezzel, azt mondta ez nem kóros és h én ilyen déli jellegű vagyok és hát szőrösebb a kelletnél,de még belefér...De akkor is zavar!Gyantázom magam,de kb egy 7 és vissza nő, már unom ezt,de nagyon!Még milyen hatásai vannak a fogamzásgátlónak?És most mindenki el kezdheti a hülyeségék,hogy chewbacca meg wookie....

Előre köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2010. júl. 28. 13:04
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

nekem semmi bajom...csak ne etess, oké?kösz.

Nézd el önbizalmam 0;)

2010. júl. 28. 13:23
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Diane meg Cypromix (ugyanaz a kettő, csak más gyártja) rendelkezik antiandrogén hatással. De csak bizonyos esetekben írhatja fel az orvos. Olvasd el neten a betegtájékoztatóját. De szerintem ne reménykedj. Lehet vmennyire ritkul, de kikopni nem fog.

Amúgy átérzem a problémád, és is hasonló gondokkal küzdök.


Menzeszed normális? Nem vagy túlsúlyos? Nem pattanásos a bőröd?

2010. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy nézel ki?
2010. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Nem... sőt, nagyon is sportos alkatom van, nem vagyok se ragyás semmi ilyen problémám nincs, csak kicsivel szőrösebb vagyok,mint az átlag.
2010. júl. 28. 13:30
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Hm, akkor lehet tényleg csak délies típusú vagy. Nekem betegség miatt (hormonprobléma) van ilyen gondom.

Szerintem ezért ne szedj tablettát. Olyan sokat nem fog rajta javítani, mellékhatása meg csomó lehet. Majd max akkor, ha szexuális életet élsz.

2010. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Ez annyira lényeges?

Barna haj és nagyon sötétbarna szem ált. vmi ázsiainak néznek....főleg,h a bőröm is ilyen hófehér ezért is zavar,h szőrös vagyok, így jobban látszik legalább ha barna bőröm lenne....

2010. júl. 28. 13:32
 17/37 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális választ, fel pontoztalak:)

Mondom nem olyan vészes, de azért igen csak feltűnő....:(

2010. júl. 28. 13:33
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos szőrösödés esetén szokták felírni a Dianét, a Cipromixet meg a Yadine-t mert mindegyikben olyan hatóanyag van, ami gátolja az androgén nevű (férfi) hormon túltengését a vérben. ez okozza nőknél a túlzott szőrösödést meg a csúnya, mély pattanásokat. ha azonban a doki azt mondta, hogy nem olyan komoly a probléma, akkor ne is szedd ezeket, mert csak indokolt esetben írják fel őket. mellesleg a Diane meg a Cipromix nem is fogamzásgátló eredetileg, hanem kimondottan hormonproblémákra való.

egy próbát azért tehetsz még egy endokrinológus szakorvossal, aki alaposan kivizsgál majd eldönti kell-e neked ilyen gyógyszer, nem csak rádnéz és a hasára csap.

2010. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélj erről egy nőgyógyásszal én azt javaslom. Én is ilyen típus vagyok, és ennyi idősen engem is nagyon zavart. mostanra megszoktam, hogy nekem sűrűbben kell szőrtelenítenem, és ennyi. Epilátor, gyanta, borotva...

Nekem egy fogamzásgátló sem segített ezen, sőt, volt amelyiktől a hasamon is, fekete szőrök lettek, egy másik fajtától meghíztam, szóval nem olyan egyszerű ez. Pláne, hogy még nagyon fiatal vagy, nem kéne szerintem a szervezeted egyelőre hormonokkal bombázni. Gyantázz, epilálj, aztán irány a strand, ha lebarnulsz különben sem látszik:) Vegyél tankinit, az takarja a hasadat, a derekadat. Nem kell ezen annyira kiborulni, nem vagy vele egyedül, és meg lehet szokni.

2010. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm:)

De az igaz,h még csak 15 vagyok ilyenkor még nem állt be rendesen a hormon meg minden,de arra is gondoltam,h esetleg később,mikor már nem leszek ebben a korban,akkor beáll rendesen és nem leszek ennyire....vagy nem?

2010. júl. 28. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!