Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lehet hogy terhes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet hogy terhes, hogy mondja el az anyukájának?

Figyelt kérdés
14éves..:S
2010. júl. 28. 13:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

bocsi én nem a pasija vagyok hanem a legjobb barátnője.:D

a barátja is mellette áll mindenben

2010. júl. 28. 13:33
 12/24 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, más is így jár. Előbb-utóbb XDXDXDXD:
2010. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
DZSÚÚÚNÓÓÓÓ! :)
2010. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
légyszi normális válaszokat
2010. júl. 28. 13:38
 15/24 anonim ***** válasza:
Minél előbb álljon az anyukája elé, és mondja el. 14 évesen azért elég gáz lenne egy gyerek. Max kap egy anyai fülest, nagy kaland, aztán anyu úgyis mindent megtesz, hogy segítsen.
2010. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani, néhány hónap múlva úgyis észreveszi!
2010. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

bocsi én nem a pasija vagyok hanem a legjobb barátnője.:D

a barátja is mellette áll mindenben"


Akkor álljon mellé, amikor elmondja a szüleinek. De mihamarabb, mert a 12hétig végzik el a művi megszakítást. A családvédelmi szolgálatnál kell a kérvényt személyesen előterjeszteni. Végig kell hallgatnia egy fejtágítást a magzat megtartása érdekében (bár ezt a koránál fogva szerintem nem nagyon eröltetik majd). Aztán 72óra múlva újból meg kell jelennie és írásban is jeleznie kell kérelmét a megszakításra. Az engedéllyel el kell menjen a kiválasztott intézménybe, ahol 30-40e Ft-ért elvégzik a megszakítást.

2010. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
szerinted hogy mondja el?ultem a wc n es terhes lettem,ba sztam egy istenest es belem eresztette a ge cijet a pasim,es lessz gyerekem,az anyukaja nagyon fog orulni hogy nagymama lessz,ba sszatok meg,ha nem tudtok vigyazni akkor miert kell ba szni?
2010. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

hát várja ki a barátnőd a 2 hetet, utána csináltasson 3 terhességi tesztet (azért 3-at, mert, ha kettőt akar biztonság kedvéért akkor előforulhat, hogy nem ugyanaz lesz az eredmény.) ha legalább 2 teszt pozitív akkor mehettek anyuhoz, aki remélhetőleg lekever a csajnak egy bazinagy pofont. ha nem ő akkor az apja, mert megérdemli. utána vagy abortuszra viszik a szülők, vagypedig a barátnőd magántanuló lesz az elkövetkező időkben és megszüli a babát.

L/18

2010. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
attól, hogy kap egy pofont még nem fog visszacsinálódni a helyzet és megoldódni se. Egy pofonnal semmit nem fog elérni egy szülő se (nem mondom,hogy egy pofon, ami nevelés jellegű nem fér el, de azért nem old meg semmit). Álljon oda, mondja meg, hogy anya, terhes vagyok.Ennyi.Mást nem tud csinálni.
2010. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!