Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó hely egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó hely egy strand 2 es ben h összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Ezzel a csajjal már 3 éve összejöhettem volna csak akkor hülye voltam és nem mentem el vele a bálba és emiatt nemsikerült vele összejönnöm. Utána egy pár évig nem is volt semmi sem közöttünk majd amikor szakító félben voltam ő segített rajtam annak ellenére h pasija volt mostmeg szakítottak és direkt azt akarta h 2 esben menjünk el!
2010. júl. 27. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tiszta sor, ezt te is tudod! Össze fogtok jönni, mert más esetben nem akarna kettesben menni veled..úgyhogy most ne szalaszd el az alkalmat!

Bár a saját helyzetemben lennék ilyen biztos, mert most megint összejárunk a 3 évvel ezelőtti barátommal, de csak haverként, és annyira jó lenne, ha összejönnénk megint..

Sok sikert nektek!

2010. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mégis, hogy tudnál vele kettesben lenni egy strandon? Ezt én is kipróbálnám, persze záróra után! Éjszakai fürdőzés! Hmmm. máris beindult a fantáziám! :)
2010. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség hogy "össze akarsz jönni" valakivel. inkább hagyd,hogy ösztönösen jöjjenek a dolgok,és abból majd kialakul valami
2010. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elég bunkó vagy akkor bármilyen hely jó
2010. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!