Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már babával Zamárdiba...

Voltatok már babával Zamárdiban? Milyen a strand? Van árnyékos hely?

Figyelt kérdés
Azt hallottam van babáknal való strandrész is!Mi 18 hónapos kisfiúnkkal megyünk oda nyaralni jó lenne pár infó a helyről.Minden érdekel.
2010. júl. 15. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


én még nem voltam azon a strandon, de ez talán segít:)

2010. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi holnap reggel indulunk Zamárdiba 8 hónapos kisfiúnkkal 4 napra!Szép a strand,rendezett,vannak fák is.Vele most megyünk először,tavaly mikor voltunk még pocakban volt!De az tökjó,ha van babáknak való rész is,tavaly annyira nem néztem körül.Ti mikor mentek?
2010. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi augusztus első hetében megyünk.Ha hazajöttetek írhatnál pár sort milyen volt,ekkor már lesz tapasztalatod a helyről.Minden érdekel.Jó nyaralást nektek és a picinek is.Elöre is köszi.
2010. júl. 16. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Előző vagyok,megjöttünk!Nagyon élvezte a fiam!Jó sokan voltak,(főleg szombat-vasárnap)de a strand is nagyon hosszú és végig vannak fák,úgyhogy lehet találni hűs helyet.Azt a babás részt nem láttam,mondjuk csak az egyik felét sikerült bejárni,biztos a másik fele van.Ott volt a Minimax,voltak programok kicsiknek és nagyoknak is.Láttunk sok babát,nálunk kisebbeket is!Sok kajálási lehetőség van,az árak is elfogathatóak.Kaptunk egy csomó Haribos gumicukrot ajándékba.Nekünk tetszett,remélem ti is jól érzitek majd magatokat!Jó nyaralást!u.i:a 6.-ai hétvégén ha minden jól megy megint megyünk,lehet összefutunk!
2010. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!