Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Zamárdiban vagy annak környéké...

Zamárdiban vagy annak környékén van homokos strand?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
SP vagy.....?
2011. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, Reni vagyok és tényleg érdekelne, mert kisbabával mennénk oda nyaralni.
2011. márc. 19. 18:57
 3/7 anonim válasza:
Szia! Siófokon a Hotel Európánál van homokos strand, elég nagy rész homok és a víz is jó pár méteren befele nagyon kicsi. Igazi kis pancsolós hely. Én is oda jártam a gyerekekkel, mikor kicsik voltak. Konkrétan Zamárdiban nem tudok róla, hogy lenne, de Siófok Zamárditól kb. 8 km, kocsival nincs messze.
2011. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom én hetero vagyok és kerülöm a homokos stradokat.De melegbár biztos van arrafele is.
2011. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszi, hogy ezt tudattad velünk, kislányommal tényleg meleg bárba szeretnék menni, hogy lássa hány féle ember is él a földön. Remélem találkozni fogunk:)

Az értelmes hozzászólást köszönöm.

2011. márc. 26. 15:55
 6/7 anonim válasza:
hogyha tudod a balaton sound helyszinét (zamárdi, szabadstrand), akkor szembeállsz a balatonnal, elindulsz jobbra, körülbelül egy kilóméterre ott van egy szintén szabad strand, ahol ki is van alakitva, hogy kisbabákkal lehessen fürdőzni. ki van nekik alakitva egy kis partrész, és az homokos. bocs,h nem tudom pontosan a cimet, de biztos vagyok benne, mer ott voltam panzióban :)
2011. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogjuk keresni, nem gond, hogy nem tudod a nevét, tök jól leírtad, hogy merre kell menni:)
2011. ápr. 15. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!