Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tette ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki teljesen rám hajtott. Minden egyes bulin csókolgatott, mondta h összejönne velem, egyik legjobb haverjának azt mondta h szeret engem. Erre ma mondta bnőmnek hogy nem tudja hogy mit akar, van egy másik csaj. De miért teszi ezt?? Miért hazudott?? Teljesen belezúgtam, ő meg átb*aszott... mit tegyek? Csak ülök, nézem magam a tükörbe és gondolkozok mit rontottam el.. könnyeim potyognak.. Miért tette ezt? Mit csináljak??? Nem bírom.. :'(
2010. júl. 26. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a baj?
2010. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ ne kezdj el sírni időnap előtt!

ne rinyálj már!ha van egy másik csaj is aki tetszik neki, az még nem a világ vége.előfordul....

szedd össze magad,hajts rá még jobban!

Bűvüld el! a siránkozással nem érsz semmit!ne csak a buliban legyél vele,beszélgess vele négyszemközt is!

majd kiforrja magát a dolog!

2010. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Add oda magad neki! Akkor biztos téged választ ;)
2010. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

"Teljesen belezúgtam, ő meg átb*aszott..."


Már egy ideje jártatok? Nem. Akkor nem bаszott át.


"Miért tette ezt?"


Valószínűleg tudja, hogy kell a nőkkel bánni. Pl. annak érdekében, hogy egy másik nővel könnyebben összejöjjön, téged hülyített (mivel a nőknek vonzóak azok a férfiak, akik másik nőre hajtanak, és méginkább azok a férfiak, akik más nőknek tetszenek). Vagy veled akar összejönni, és - taktikailag helyesen - bizonytalanságban tart téged.

2010. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 StephanieXx ***** válasza:

Ne sírj...

Nem volt köztetek semmi sem.:)

Abban az időszakban lehetsz,hogyha egy fiú kedves és kikezd Veled,akkor máris "Húdeszeretem"...

Értékeld többre magad,és ne dőlj be minden pasinak.Ne csókolgasson addig,amíg nem tisztázzátok,hogy ki-kivel van.

:)

2010. júl. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!