Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem után lehet barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyon kérdése:

Szerelem után lehet barátság?

Figyelt kérdés
Barátnőm nyáron kiment Amerikába diákmunkára és úgy búcsúztunk el, hogy várjam vissza, mert hazajön hozzám és imádtuk egymást. De 2 héttel később skype-on közölte, hogy ő így nem képes csinálni ezt az egészet. Ugyanis augusztus közepén jön haza és utána megy ki Spanyolországba 5 hónapra ösztöndíjjal. Mondta, hogy nem akarja, hogy annyit várjak rá és ő sem bírná. Mondván, legyünk barátok. Tehát szakított velem. Viszont ha hazajön nem tudom, hogy találkozzak-e vele és ő sem. Mit tegyek?
2010. júl. 26. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Tlálkozzatok nyiltan, és zárjátok le, akkor is ha nagyon nehéz...próbálkoztam "maradjunk barátok, próbáljunk meg összeülni néha sörözgetni, dumálni " stbstb, de sosem jött össze, volt már hogy akkor már jártam valakivel, és az exszel sörözgettem, persze haveri szinte, bekavart érzelmileg a kapcsolatba. Én azt mondom, hogy jobb tisztán és nyiltan, egymás szemébe mondva lezárni az egészet. 18/L
2010. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy ő keressen, ha hazajött. Ez elég rossz helyzet..
2010. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát elég rossz, igen!

Amikor beszélünk, tök fura. Mintha nem is ő lenne.

Úgy váltunk el, hogy imádjuk egymást, aztán úgy jön haza, hogy tök idegen vagyok neki. Szóval nem tudom, jó ötlet-e. Csak felszaggatnánk a régi sebeket. Én BIZTOS!!!!!

2010. júl. 26. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!