Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról? Lent

Figyelt kérdés
Aki nem csajozik soha mert nem akarja hogy egy lány aki neki tetszik elutasítsa.
2010. júl. 25. 18:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

19:09 vagyok


úgy értem, a szimpátia nem a külsőtöl függ:)

amíg valaki felszínes kapcsolatot akar, vagy csak egy egyéjszakásat akkor persze, hogy így keres.

2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Neked a hozzáállásoddal van a legnagyobb baj!

Egy férfi legyen tökös, és ne féljen a kudarctól! Oké, hogy neked ez a gyengéd, meg igazából mindenki fél a kudarcoktól, de tulajdonképpen ez az élet, a kockáztatás, vagy sikerül, vagy nem. Miért, ha nem vesznek fel az egyetemre, felkötjük magunkat? Vagy nem keresünk munkát, mert mi van, ha kirúgnak, akkor nem feleltünk meg a főnökünknek? Hát nem! Tudni kell továbblépni, és feldolgozni a feldolgozni a csapásokat. És mit szóljon az, aki elveszítette a fiát egy balesetben? Ne szüljön több gyereket, mert akkor lehet ő is meghal? Hát de, szüljön még, mert megvan az a pici esély rá, hogy boldog lesz, és neked is össze kell szedned magad, mert nem élhetsz ebben a tespedtségben, mert lehet, hogy eltelik az élet, de mire fogsz visszagondolni 70 évesen? Hogy nem csináltál semmit, de biztonságos voltés eltelt az életed, de minek? Hát nem szabad így élni! Merj kockáztatni! Vannak haverjaid? akkor kérd meg őket, hogy mutassanak csajozási technikát, segítsenek feloldódni, és ismerkedni. De ha nincsenek, sürgősen kezdj el barátkozni!

És ez nem úgy megy, hogy aki megérdemli, annak lesz csaj, hanem aki kapja marja! Saját bőrömön tapasztaltam, és ösztönök vannak, meg farkastörvények! Úgyhogy tessék megerőltetni magad, és küzdeni, máshogy nem fog menni, sem a csajozás, se semmi! Egyébként ajánlom figyelmedbe Csehov- A csinovnyik halála, Gogol-A köpönyeg című műveket, mert nagyon tanulságos, és azt mutatja be, hogyan nem szabad élni! Szedd össze magad, külsőleg, de inkább belsőleg, és változtass a hozzáállásodon, mert máshogy nem fog menni!!

2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok mint a srác

nem tudjátok elképzelni milyen sz@r érzés ha beégsz egy csajnál utánna meg rajtad röhögnek

22f

2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
olyan csajnál kell próbálkozni aki illik is hozzád.nagyobb sikered lenne.
2010. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ez nem változtat semmin hogy beégsz mások elött.Nem megy mindig minden tökéletesen.
2010. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

19:25

Középiskolában olvastam ezeket a könyveket amiket írtál, a csinovnyik az orosz átlagember, semmi jó nincs az életében, jó könyvek.

Én csak a csajozással vagyok így, más dolgokban nem érdekel a kudarc, nem zavar ha rossz jegyet kapok, nem zavar ha nem vesznek fel valahová.

De a csajozásban dől el, hogy milyen pasi is vagyok a nők számára, és aki elutasít annak rossz pasi vagyok.

2010. júl. 25. 19:32
 37/43 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy minden lanynak tetszel.Mindenkinek megvan az ideál
2010. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Nem kell különösebben rossznak lenni ahhoz, hogy valaki ne szeressen beléd.
2010. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

19:25

De meg kell találni azt, akinek meg bejössz. Ehhez sajnos borzasztóan sok békát kell megcsókolni, hogy meglegyen az igazi. Egyébként ha görcsösen keresed, hogy csak az igazi, akkor lehet elmegy melletted, és észre se fogod venni..mert féltél próbálkozni nála. És ha elküld? Akkor próbáld meg még egyszer! Nem szabad feladni elsőre!

2010. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

És mi van olyankor, hogyha senkinek nem tetszem?mert ha külsőre nem jövök be egy lánynak utána esélyt sem ad hogy megismerkedjünk.

Meg igazából soha semmi jelét nem láttam annak hogy tetszettem volna valakinek, szóval nem értem honnan kéne hogy legyen önbizalmam, mikor azt sem tudom mi a vonzó rajtam, soha senki nem beszélgetett velem ilyenekről.

2010. júl. 25. 19:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!