Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról? Lent

Figyelt kérdés
Aki nem csajozik soha mert nem akarja hogy egy lány aki neki tetszik elutasítsa.
2010. júl. 25. 18:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

ja bocs, a 18.49-es voltam.

Most olvastam végig a válaszokat, és most derült ki számomra, hogy nem az egyik haverja vagy, hanem maga a srác. NA akkor viszont tök más a szitu, mert ha már nem vagy megáldva olyan külsővel, amilyet szeretnél, vagy vonzó (egyébként lehet, ezt csak te gondolod így) akkor bizony a beszélőkére és a humorra kell rágyúrni, mert az ember a kisugárzásával veszi le a másikat a lábáról. És itt nem azt értem, hogy vadidegen lányokat kell leszólítgatni, hanem mondjuk olyannal próbálkozz, akit már ismersz, esetleg tetszik is neked, és mindenképpen kedves lányt, aki megértő, ne egy plazacicával kezdj. Nézz sok showder klubot, abban sem adoniszok vannak, mégis sztem bomlanak utánuk, mert viccesek!!! Járj el szórakozni, ismerd meg az éjszakai életet, járj koncertekre, fesztiválokra, ott csiszolgathatod a csajozós technikát, aztán ha van valaki komoly, annál felhasználhatod a tapasztalatokat, és már rutinosabban hódíthatod meg. És NEM SZABAD FÉLNI!! Mert egy nagyon férfias dolog a bátorság, és mi nők a férfias férfiakat szeretjük, úgyhogy erre mindenképpen gyúrni kell. Egyébként a külsőn is lehet változtatni, mondjuk nem írtad, hogy mi a probléma, túlsúly, vagy bőrprobléma, de vannak kezelések, fogyókúrák..a külsőn lehet változtatni!! Akaraterő kérdése. Tudom, hogy könnyű dobálózni így a szavakkal, de tényleg így van. De már egy jól megválogatott ruha, amiben jól érzed magad, és illik az egyéniségedhez, borzasztóan sokat dob. És most nem arra gondolok, szabd át a ruhatáradat armanira, mert az a legnagyobb butaság, hanem olyat válassz, ami tényleg jól áll, és jól is érzed magad benne.

2010. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Sok lány gondolkodik ugyanugy ahogy te .Bisztos talalsz valakit aki elfogad... van aki nem a kulsőt nézi. Am hány éves vagy???
2010. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2010. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
ilyen nincs:) nincs olyan, hogy valakinek, aki nem bredpitt már nem is lehet barátnője.egyszerűen csak önbizalmad nincs. addig meg persze, hogy a külsődre koncentrálsz...és rosszul érzed magad.hidd el, a külső nem az elsődleges szempont egy lánynál. kezdj el élni, járj el helyekre, forgolódj a világban, szerezz önbizalmat. közben minden bizonnyal "meg is szépülsz".
2010. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
igen, valaki hozta is példának a showder klubot:)) kőhalmi, jee:) a külső sosem az első, egyszerűen nem lehet az első.
2010. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

19:06

20 éves vagyok.Ez igazán jó válasz volt!:)

Az a baj, hogy egyáltalán nem ismerek egy lányt sem mert ők soha nem ismerkedtek velem, én meg fiú suliba jártam mindig ahol csak fiúk voltak:S

Bulizni szoktam járni haverokkal, ott sok csaj van, de külön társasággal mindig, ez nekem meg sok lenne, hogy odamegyek hozzá és akkor ott egy egész csapat ismeretlen ember.

Külső szempontból tök átlagos vagyok, bár szerintem ritka ronda genetikai selejt, a saját szememben, mások szerintem átlagosnak gondolnak.

2010. júl. 25. 19:12
 27/43 A kérdező kommentje:

19:09

Ha a külső soha nem az első akkor itt is miért olvasok százával olyan kérdéseket amiben lányok ismerkednének olyan fiúkkal akik jól néznek ki? magas, szőke, jóképű.Meg a külsőt látják elsőre.

2010. júl. 25. 19:13
 28/43 anonim ***** válasza:
minden lány más ugyan úgy ahogy a fiuk. Van fiu akinek a kulso a donto de van akinek nem. Pl. neked sem a kulsoszamit.
2010. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Semmit sem veszíthetsz, ha nem sikerül. Akkor is leszerepelsz, ha nem próbálkozol.
2010. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Akkor miért szerepelnék le?Ki előtt?Nem tudja senki, csak én magam.
2010. júl. 25. 19:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!