Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról? Lent

Figyelt kérdés
Aki nem csajozik soha mert nem akarja hogy egy lány aki neki tetszik elutasítsa.
2010. júl. 25. 18:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Vagy gyáva, vagy titokban homokos, csak nem akarja, hogy kiderüljön, és inkább kitalálta ezt a mesét. Vagy pap akar lenni. (én már jártam úgy, hogy kiderült, hogy pap akar lenni a srác, hát elég kellemetlen volt..)

Vagy valami más, esetleg rossz család, és attól fél, hogy a csaj elvárja, hogy hazavigye, bemutassa a szülőknek, akik nem fogadják úgy, ahogy szeretné..Vagy rossz anyagi körülmények, amit szégyell..vagy megfelelési kényszer, amiért fél a visszautasítástól..Vagy korábbi rossz tapasztalatok, amikről te nem tudsz..Vagy olyan testi hiányosság, amitől önbizalomhiánya van, ha érted, mire gondolok..Vagy bármi más, amit szégyell, és kiderülne, ha valakivel közelebb kerülne hozzá. Mondjuk nem ártana, ha tudnánk a srác korát, az lehet, hogy sok mindent megmagyarázna!

2010. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
nekem ugy tűnik,önbizalomhiányban szenvedsz.na,ezt kellene erősíteni.
2010. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet. Ha megírnád, hogy pontosan mi az, akkor esetleg tudnánk segíteni, vagy tippeket adni, de így nem nagyon.
2010. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

18:45

Mert abszolút nem vagyok "jó pasi" nem vagyok magas, nem vagyok izmos, nem vagyok jóképű, nem vagyok szőke kék szemű.

Nem vagyok rossz fiús, én csak én vagyok, egy átlagos srác.Miért is kellenék majd pont én valakinek mikor kaphat nálam jobbat is?

Akkor inkább azt választja aki magasabb, izmosabb, nagyszájúbb, jóképűbb.

2010. júl. 25. 18:52
 15/43 A kérdező kommentje:

Igen, nincs önbizalmam, de nem tudom hogy lehetne ezt erősíteni, talán ha egy lány ismerkedne velem, megszólítana látnám, hogy tetszek valakinek, de ez nem fog bekövetkezni mert ugye ez a "pasik dolga..."

Ha meg én próbálkozok nagy eséllyel elutasítanak, így még ennyi önbizalmam sem lesz, tehát nem tudom hoygan lehetne erősíteni.

2010. júl. 25. 18:56
 16/43 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel kössük fel magunkat mert lehet hogy holnap úgyis elüt egy busz.

Ennek a srácnak csak akkor lesz barátnője, ha valaki felszedi. Az meg ritka a nők közt. Ha minden csalódástól fél az életben, egy helyben fog megöregedni. A semmittevés abszolút sikertelenség. Egy férfinak hozzá kell szoknia a csalódásokhoz.

2010. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod valósítani a célodat azért tenned is kell!
2010. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
pl.segít ha mondjuk a külsődön változtatsz.pl nekiállsz mozogni,máshogy öltözködsz,új frizura,elfogadod önmagad,mert addig míg nem vagy képes elfogadni saját magadat,másoktól se várd el hogy elfogadjanak.
2010. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Hiába teszek érte ha ronda vagyok és úgy sem kellenék senkinek sem, csak megerősítenék, hogy ronda vagyok.

Kár, hogy nekem nem lehet senkim.

2010. júl. 25. 19:03
 20/43 A kérdező kommentje:
El tudom magamat fogadni, de hiába, attól még nem leszek vonzó senki szemében sem.
2010. júl. 25. 19:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!