Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék teljesen csupasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék teljesen csupasz lenni a szülinapjára, hogyan?

Figyelt kérdés
A barátomnak jövőhét kedden lesza születésnapja és szeretném meglepni azzal, hogy teljesen csupasz vagyok "odalent". Volt már, hogy leborotváltam, debegyulladtak a szőrtüszőim ráadásul már másnap szúrt és nagyon rossz volt. Most eljött a gyanta ideje, de kozmetikushoz nem megyek. Ha a borotválásra így regált a bőröm akkor a gyantára ugye nem fog? Hallottam hoy utána kenjem be, de mivel?
2010. júl. 25. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
borotválás után fertőtleníteni kell. és nemgyullad be. vagy használj szőrtelenítő krémet.
2010. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha először gyantázod, akkor ha tetszik, ha nem emnj el kozmetikushoz!!

én már magamnak csinálom, de előtte több hónapig kozmetikusnál csináltam. Ő tudja hol milyen szögbe kell lehúzni hogy minden lejöjjön stb..

egyébként utána babaolajjal érdemes bekenni, hogy lejöjjön a maradék gyanta, meg hogy megnyugodjon a bőr..

2010. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
epiláld
2010. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el kozmetikushoz. Hidd el, tudom mit beszélek, nagyon nehéz ott gyantázni és amíg nem vagy elég gyakorlot, addig csak sokadik lehúzásra lesz elfogadható ez eredmény. Kozmetikus megoldja fél óra alatt, kevésbbé fáj és kisebb az esélye annak is, hogy begyullad. Komolyan mondom!

Amikor már túl vagy az eslő néhány alkalmon és jól megfigyelted, hogy a kozmetikus hogyan csinálja, akkor már könnyebb otthon, egyrészt azért, mert a visszanövő szőr kevesebb, másrészt már tzudni fogod, hogy hogyan csináld. De SOHA nem lesz olyan tökéletes, mintha kozmetikus csinálná, egyrészt mert nem látod, másrészt bizonyos helyekhez nem férsz úgy hozzá.

Szóval szülinapi meglepinek mindenképpen kozmetikus!!!!

2010. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?

Ha gondolod, én vállalom a szőrtelenítésedet, nem kell kozmetikushoz menned!

:)

28F

2010. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom neked mennyire érzékeny a bőröd de nekem akkor nem gyullad be/vagy nem lesz piros amikor fürdés után borotválom. Akkor megpuhul a bőr is meg mittudomén...
2010. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!