Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhízott a párom. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott a párom. Ti mit csinálnátok ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Adok magamra, elég jól nézek ki hozzá képest. Mikor össze ismerkedtünk ő sem így nézett ki.

Engem meg néznek a pasik az utcán, és szerintem elcsodálkoznak hogy ilyen emberrel vagyok együtt.

Mikor említettem neki csak azt mondja hogy a magasságához kell ennyi


2020. márc. 12. 18:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan? Magasag és kg ?? 15kg nem olyan sok ha alapból nem volt duci!!
2020. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%
A 15 kiló nem halálos. Ha emiatt nem tetszik neked az, akit állítólag szeretsz, akkor felszínes vagy. De nem baj, a mai világban ez természetes, dobjad nyugodtan. És tanulj meg helyesen írni, ha már te tökéletes vagy.
2020. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
57%

Jaj emberek, hazánk Európa legelhízottabb országa, és a különböző kifogásokkal már tele van a padlás, pl. genetika, meg ez a magassághoz kell ennyi..stb.

A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

Ha a srác nem egy vékony gebe volt, hanem normális egészséges súlyú, akkor az a 15 kg igenis jelentős és látványos, ha nem izomban, hanem zsírban ment fel.

2020. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%

Pár n betű lemaradt és az igekötős igék helyesírása is hullámzó:)

A kérdésedre válaszolva: járjatok el együtt edzeni, főzz egészséges ételeket és ne tarts otthon szemét kaját (chips, csoki és egyéb üres kalóriát tartalmazó junk food). Ezzel a módszerrel könnyen leadja a felesleget, főleg, hogy nincs semmilyen alapbetegsége. Ha nem hajlandó rá, akkor mérlegelned kell, hogy megfelel-e neked így is vagy inkább keresel helyette filigránabb testalkatú férfit.

2020. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
És neked 15 kiló után jutott eszembe, hogy elhízott? Nagyon figyelhetsz rá 😂
2020. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmi fura nincs ebben. Nem tetszhet mindenféle testalkat. Elég igénytelen lennél, ha bárkivel beérnéd. Nekem sem jön be a háj, ezért össze sem jövök olyannal, aki hajlamos elhízni, mert mondjuk nem sportol, nem étkezik egészségesen vagy hasonló.
2020. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

#14

A kérdező gondolom nem pótanyuka szeretne lenni egy kapcsolatban, hogy ő fogyassza le a pasit, meg ő főzzön rá. A leírásból olyanra vágyik, aki ezt magától megteszi, mert ad magára.

2020. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17# egyetértek, köszönöm


5 kiló után is látszott már rajta csak nem szóltam semmit, elviseltem, kitartottam. Felszínes azért nem vagyok mert arcra se valami helyes mégis össze jöttem vele, és azért jöttem össze vele mer szerettem,szeretem.

2020. márc. 12. 20:43
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez a tendencia nem lesz jobb. Amugy is csak tanacsolni lehet valakinek ilyesmit, aki zabalni akar, az zabal.

Amig nincs gyerek, nincs hosszu kozos evek, addig en nyitott szemmel jarnek ferfiugyben. Vagy most, vagy kesobb, de elhagynam. Mert ez a vonzalom nelkuliseg elkerulhetetlen kesobb, de ilyen hamar? Ne tedd.

2020. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg nem a pasival van annyira a baj hanem a kerdezovel.


Kérdező, mi.lesz akkor amikor majd te hizol el es nem tudod leadni?

2020. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!