Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhízott a párom. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott a párom. Ti mit csinálnátok ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Adok magamra, elég jól nézek ki hozzá képest. Mikor össze ismerkedtünk ő sem így nézett ki.

Engem meg néznek a pasik az utcán, és szerintem elcsodálkoznak hogy ilyen emberrel vagyok együtt.

Mikor említettem neki csak azt mondja hogy a magasságához kell ennyi


2020. márc. 12. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Neked meg az igényeidhez ennél több kell, ott az ajtó :D
2020. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy hany kg-ról van szó.
2020. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem megemlíteni kell, hanem cselekedni. Főzz és csinálj neki egészséges ételeket, a nasikat iktassátok ki és menjetek el együtt sportolni.

Ha meg nem akar lefogyni, amivel az egészségét veszélyezteti, akkor szakíts, mivel nem vagy köteles vele maradni.

2020. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Hamarabb kellett volna. Gondolom nem egyik napról a másikra hízott el. Miért nem szóltál rá hamarabb?
2020. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Ki kell deriteni h mitől hízott meg. Stressz? Pajzsmirigy? Mukaja? Agyi aktivitas csokkenese? Kevesebb hormon?


Utana lépni kell.

Segiteni neki,ő meg működjön együtt.De nem egyik naprol fog visszaalakulni a másikra.

2020. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen párokat ismerek én is, a pasi egy elhízott nagydarab szőrösfejű orángután, a csaj meg folyamatosan sportol, futni jár edzőterembe jár, és mellé tényleg nagyon szép is.


Állítólag a csaj szerelmes a fasziba.


De biztos nem azért mert van pénze meg hajója meg nyaralója a balatonnál meg szép új nagy háza ahova csak odaköltözött a csaj, szóval tuti nem a pénze miatt ő élete szerelme ......

2020. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%

Én ajtót mutatnék neki.

Eleve olyannal jövök össze aki,igényes és fontos az alakja.

Ha elkezdene hízni szólnék egyszer utána szankciók lennének és szakítás,könnyen találok olyat aki megfelel az igényeimnek.

2020. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi idő alatt? Nincsenek illúzióim, egy idő után nem neki lesz a legszebb teste, hisz öregszik, 28 felett eléggé összeesnek a testek, ha nem durva diéta és rengeteg sport van mögötte. Mivel én nem akarok ilyen áron álomtestet ölelni, nem szólnék érte, inkább legyen velem többet, mintsem hogy látszódjon a kockás hasa.


Gondolj a korkülönbségre, biztos hogy nem azért nézel ki jobban, mert 5 évvel fiatalabban könnyebb fenntartani a tested?

2020. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy neki vagyona sincs 😂egyszerűen csak kitartó vagyok mindenbe,de már nem tetszik.

Szeretem, de nem tetszik..

Már időben szóltam neki és együtt élünk egészségesen főzök sokszor amiből eszik is csak utána jön egy kis Chips vagy egy kis csoki.

Látványos 15 kilóról van szó.

Nincs semmi betegsége


Köszönöm a válaszokat.

2020. márc. 12. 19:17
 10/30 Sunshinedoll ***** válasza:
39%

De egy idegesítő kodependens csaj lehetsz.

Hagyd ott, hadd lélegezzen fel, de meg menj el terápiára.

2020. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!