Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a kilógó húscafat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kilógó húscafat?

Figyelt kérdés
Már régóta nem vagyok szűz. A hüvelyemből kilógott egy húscafat, ma sex közben elszakadhatott, mert vérzett is. Légyszíves írjatok valami normálisat, mi lehet az?!
2010. júl. 23. 22:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát most lehet hogy hülyeséget írok, ez esetben elnézést, de mint ha olvastam volna valahol hogy bizonyos esetekben előfordul hogy bizonyos mértékben regenerálódik a szűzhártya. Rendszeresen élsz szexuális életet?
2010. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
nem.. először 4 éve voltam, aztán 3 évig kimaradt, és januárban voltam újra pasival, majd vele hetente egy-kétszer, március végéig, aztán május végén, és most. De ez nem hártya. Lehet, hogy hülyeséget beszélek, de a hártyának nem vékonynak kellene lennie?
2010. júl. 23. 23:08
 23/29 anonim ***** válasza:

nődoki!!de azonnal!!!

ő majd választ ad!

ne próbáld magad orvosolni

2010. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát fiú vagyok úgyhogy nem nagyon tudok erre válaszolni. ért mostanában fizikai behatás azon a területen, vagy szeretkeztél durvábban? ez esetben lehet hogy valami sérülés, bár akkor szerintem meglehetősen fájna.
2010. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
igen, ma elég durván csináltuk.. lehet attól?
2010. júl. 23. 23:45
 26/29 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz sürgősen! Ott valami baj van, és ezt csak orvos tudja megoldani!
2010. júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem dugtál fel régen parizelt? Lehet egy cafat rászikkadt a hüvelyfalra és belenőtt. Most leszakadhatott... Szerintem! De nem biztos!
2010. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem valami sérülés lesz, irány a doki, könnyebb megelőzni a bajt mint később kezelni.
2010. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Voltál már dokinál? Mit mondott?

2010. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!