Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehetne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne, ebből összehozni? (vagy vmi hozzászólást írjatok pls)

Figyelt kérdés

szóval.. ez 1 nagyon hosszú és komplikált történet. az van h van 1 lány, és én szerelmes vagyok belé... egyszerűen imádok vele lenni, (amúgy g*cijó barátságban vagyunk) mindig ugyanarra gondolunk, stb...

viszont tnap éjjel is kint voltunk a faluba ketten, és beszélgettünk. és elmondta h az egyik haverom rendszeresen kúrogatja, meg az apja volt nőjének a fiával is lefeküdt meg minden:S:S... + nemrégen szakított a legjobb barátommal... és én mindezek ellenére, nemtudom őt nem szeretni mert nem csak a külsejében szerettem bele, hanem az egész lányba. na most még az h nekem még nem volt barátnőm sem meg szűz is vagyok meg minden, és nemtudom h mi lenne abból ha elmondanám h már kb 2 és fél éve annyira imádom h néha a legjobb dolgok is hidegen hagynak:S (amúgy 17 éves vagyok)


2010. júl. 23. 16:06
 1/7 anonim válasza:
Szerintem,ha tényleg nagyon jó barátok vagytok, akkor az őszinteség a legfontosabb, ha tapasztalt az egyik fél, az még hasznos is! Ne félj elmondani az érzéseidet! Rajta, már menj is! ... :D
2010. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te most komolyan egy olcsó ku.rvával akarsz kezdeni?

már ne is haragudj hogy így beszélek róla de ő az.

már hányinger kapott el ettől is "egyik haverom rendszeresen kúrogatja". mély gratulációt érdemelne.

szerintem hagyd a francba. a szüzességedet egy tiszteletre méltó lánnyal veszítsd el ne egy ilyennel.

2010. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi az elsőnek:D


második figy! az van h lehet h télleg olcsó k*rva meg minden de ha megismernéd a lányt (vagy inkább ismernéd úgy mint én)

meg belenéznél a szemébe akkor sztem kb besz*rnál. (már bocs:D) de egyszerűen annyira szeretem h mindezek ellenére is imádom...:S

2010. júl. 23. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
küldj képet
2010. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kiről?
2010. júl. 23. 18:11
 6/7 anonim válasza:
Nincs mit, és szerintem az, hogy a haverod,,kúrogatja", lehet, hogy járnak... vagy csak szórakoznak, fiatalok Hééé! ... hát nem? ... Szerintem a lánynak nem jelent semmit, csak néhány alkalmat azzal a pasival! :D
2010. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az biztos h csak arra kell neki de...
2010. júl. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!