Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kérdés rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kérdés rövid, magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyik fiúval alakulóban van egy kapcsolatom. Állítólag a srác már szeret, és kezdem én is őt. De az expasim most megint rám mozdult. Fel hozott régi emlékeket amik miatt könnyek gyűltek a szemembe. Mondta hogy megint összejönne velem, meg hogy ha összefutunk valamikor akkor beszélgethetnénk stb.. mondtam neki hogy nekem egy sráccal alakulóban van valami. Mondta h akkor mindegy, de azért kár.. Teljesen elbizonytalanodtam.. Az exemmel már 2x összejöttünk (elsőnek én dobtam, másodjára ő..) és szép volt, jó volt de félek hogy már nem működne vele. Meg persze hogy ott van a másik srác. Úgy érzem kezdem szeretni, de most elbizonytalanodtam.. ááá mit tegyek?
2010. júl. 23. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

döntsd el basszus mit akarsz!

mi válasszunk neked???!


én a helyedbe az újjal próbálkoznék...ha már az ex-szel 2x is próbáltátok

2010. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek!

26/L

2010. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sztem is az ujjat válaszd
2010. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kezdj uj lapot
2010. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az újabbat válaszd. :)
2010. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!