Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kész idegbaj. Félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kész idegbaj. Félek hogy mi lesz. (? )

Figyelt kérdés
Elég kicsi a f*szom, és nagyon aggódok emiatt. Mi lesz az elsőnél? Tegnap azt álmodtam, hogy kinevetett egy csaj szex előtt :S Tudom "nem a méret a lényeg, hanem a vastagság". de nekem kwára nem vastag, kb mint egy rendes filc. mi lesz? :S
2010. júl. 22. 20:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
kössz az önbizalomlöketet :O xxd
2010. júl. 22. 21:45
 22/28 anonim ***** válasza:

aah basszus:))

fix olyanok vagytok ti fiuk mint a lanyok....jajj kicsi a mellem...jajj dagi vok...aah

legyetek mar ferfiak.

valoban nem a te szerszamod a legnagyobb, de ezzel is lehet bolgogan elni.

es az meg mi mar h a noknek a nagy kell??

a noknek az ertekes belso kell(jo itt most nem azt mondom h nem szamit az is a sexualis eletben, de lehet ellensujozni a magabiztosaggal stb stb stb)

ne legyel felenk, varazsolj el egy lanyt a szemelyisegeddel es a kulsodet is hasznalhatod, mert mire oda juttok h sexeljetek szerintem a lany mar elfogadott ugy ahogy vagy, kicsi farokkal vagy anelkul.

nah mindenjot.

2010. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

kell a nőknek az értékes belső egy nagy fszt!

Nekik a fehér atlétás izmos faszik kellenek , pénzzel , nagy p öccsel. Legyenek bunkók és parasztok.

A belső ma egy nőnek sem számít max annak aki rohadt ronda.

A mai lányoknak csak az izom , jó test , nagy f@sz és a pénz a mérvadó!

Amelyik lány egy kicsit is szép , az bizony átesik a lónak arra a bizonyos oldalára és ilyen lesz, ez a mai társadalom.

Még mindig azt mondom lehúzhatjuk magunkat a wc-n a kis f@szunkkal

2010. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ja és erre a mell témára visszatérve , mikor azt irjátok : jajj a lányoknak is ugyan olyan gáz , ha kicsi a melle!

Kérdem én azzal az aktusban aktív részt vesz? Mit csinál a mell? semmit!

Csak esztétikailag ott van. A pasinak teljesíteni kell , örömöt nyújtani és az orgazmust elérni egy lánynál!

Kérdem én a mellekkel mindez megvalósítható? oké mellszex de ezt tedd félre!

NEM NEM és NEM!

A mell hülyén hangzik de "semmire" nem jó! Ne értsetek félre imádom őket de akkor is , ez nem összehasonlítható egy férfi nemi szervvel

2010. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
12:33-nál a pont. Oké, értem. Ha találok egy lányt, aki elfogad ugy ahogy vagyok, (lássuk be, erre elég kicsi az esély) akkor nem kell majd orbitális f*sz. Dehát...áh mind1
2010. júl. 23. 13:51
 26/28 anonim ***** válasza:

nincs ertelme leallni vitatkozni nehany besavanyodott emberrel..nem ertem miert altalanosittok ennyire.nem igaz h minden szep nonek csak a nagy pots es az izmok kellenek.igazan sajnalom ha egyesek nehany csaj utan ezt a kovetkeztetest vonjak le.

basszus en aztan mekkora egy ritkasag lehetek:D:D:))

az "ertekeses belso-s" valaszolo.

2010. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
12:30 kertelés nélkül megmondta a frankót ... lehet itt szépítgetni és ferdítgetni, de ez az igazság ...
2010. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

16:32 - muszáj volt már!


"ertekes belsosnek"

úgy látom azért sokan hisznek nekem , és elfogadják az igazságot.

örülj neki , hogy kivétel vagy.

"a besavanyodott srác"

2010. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!