Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kész idegbaj. Félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kész idegbaj. Félek hogy mi lesz. (? )

Figyelt kérdés
Elég kicsi a f*szom, és nagyon aggódok emiatt. Mi lesz az elsőnél? Tegnap azt álmodtam, hogy kinevetett egy csaj szex előtt :S Tudom "nem a méret a lényeg, hanem a vastagság". de nekem kwára nem vastag, kb mint egy rendes filc. mi lesz? :S
2010. júl. 22. 20:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

12cm mereven. =/

am 16 vagyok.

2010. júl. 22. 20:20
 12/28 anonim ***** válasza:

Átlagos pénisz méret ernyedt állapotban: 8,5 cm

Ugyanaz erekció közben: 13-16 cm

Legkisebb mért pénisz: 1,6 cm

A legnagyobb: 29 cm

2010. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Kösz, de sokra megyek vele, ha semmi vastagság =S és mindenki azt mondja hogy az számít
2010. júl. 22. 20:32
 14/28 anonim ***** válasza:

nőni fog nektek az apátok füle 21 éves korig!

14 éves korom óta ekkora a péniszem pedig már 19 múltam bőven. Ez már nőni nem fog.

Nekem is mikro pcsöm van haver , tudom mit érzel!

2010. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
a 12 cm, egyáltalán nem mikro pö cs, úgy h egyedül vagy...:D
2010. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

nem olyan lány kell akin átment a fél város,és kész...

hidd el,tudsz te ekkorával lányt kielégiteni (volt már ekkora méretű pasim, onnantol hogy rájörrünk hogy jó mindkettőnknek,valami eszméletlen volt)

önbizalmad legyen,és kész

2010. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
hülyeee XD
2010. júl. 22. 20:47
 18/28 anonim ***** válasza:

azt nem írtam mekkora.

14 de ez már mikro p öcs. és e mellé izmos se vagyok és még csepp pocakom is van , ja és kihagytam , hogy 170centi vagyok és 65kiló!

Nyugi haver hamar te is hozzászoksz , hogy lelki beteg leszel miatta és már semmihez sem lesz kedved!

2010. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

inkább maradnál már csendbe ... "haver"

Ez nem mikropöts, tehát attól mert te zaccos vagy, és hisztizel, még nem kell másokat is a szintedre rántani...

2010. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

majd rájön ő is haver XD

nem zaccosság ez és nem az én szintem , ez az amit a mai elvárásoknak köszönhetően kaptam. A nők elvárják , kell nekik a nagy . Ez egy tény.

Örülj neki , hogy nagy van , ha pedig csaj vagy akkor is nagy kell neked max tagadod!

2010. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!