Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti összejönnétek 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek 40 körüli kövér, szexmániás férfival?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot is bevállalnátok, vagy csak szex kapcsolatot, vagy egyáltalán semmilyent?

#férfi #nő #párkapcsolat #szex szexkapcsolat
2020. jan. 24. 08:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
93%

58 kg-s 21 éves nem szexmániás lányként nem jönnék össze ilyen férfival, mert mások az igényeink és nem tudnánk ezt összeegyeztetni.


Norbit pedig ne keverjétek ide, így is túl sok szó lett elfecsérelve rá.

2020. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
86%
Mivel nem vagyok 40 körüli kövér szexmanias nő, ezért nem.
2020. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
😂😂
2020. jan. 24. 12:02
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves koromban volt kapcsolatom néhány hónapig egy ilyen paraméterekkel rendelkező férfival(Én 50 kg voltam, ő 130).Elegem lett abból, hogy én nem voltam neki elég, minden a szexről szólt és folyamatosan csalt. Ahogy az összes előttem és utánam lévő párját is, beleértve a gyereke anyját. Emiatt azt mondanám, soha többet. A kora és a súlya teljesen rendben volt számomra. Hála Istennek már túl vagyok rajta, de nagyon leépítette az önbizalmamat, önértékelési problémáim lettek és nagyon sokára és nehezen jöttem rendbe. Azóta megtaláltam a nekem való párt, így még elméletben sem érint már a kérdés.
2020. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 exelant ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, összejönnék e 40 körüli, kövér, szexmániás férfival...látnom kellene, illetve váltani vele pár mondatot, hogy lássam mennyire szimpatikus.... egy belassult, elkényelmesedett , lusta hájpacni, vagy a testalkata ellenére is egy aktív, fiatalos, életrevaló ember. A kor nem gond, és az hogy szexmániás is több értelmű...ha csak a maga kielégíttetése a fontos az ágyban elsőrangúan, akkor nem érdekel, de ha adni is szeret (és tud is megfelelően!!) akkor jöhet...
2020. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem, mert a 40 már idős hozzám.

2. Bejönnek a kicsit húsosabb pasik, volt már 190/120 kilós pasim, de azért nem gurult, volt rajta egy kicsi izom is.

3. Nem kéne szexmániás.

4. Nem kéne szexkapcsolat.

2020. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez azért összetettebb dolog...-ha munkamánia',meg értelem és kedvességmánia',becsületmánia is szorult belé...

De hogy szexmánia szép kövéren....-Ezzel aztán nem lehet messzire" tervezni.


De ha ezek mellett egy tökéletes személyiség,akkor is fogynia kellene ,hogy ne dogöljön meg zihálva aktus közben.

N/46

2020. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Up
2020. febr. 13. 14:57
 39/40 anonim ***** válasza:
64%
Persze, amint lefogyott. 30N
2020. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Így érzi magát jól.
2020. febr. 26. 04:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!