Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti összejönnétek 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek 40 körüli kövér, szexmániás férfival?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot is bevállalnátok, vagy csak szex kapcsolatot, vagy egyáltalán semmilyent?

#férfi #nő #párkapcsolat #szex szexkapcsolat
2020. jan. 24. 08:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
78%

"bezzeg a norbit keresztre feszitettétek" - Norbi nem azt mondta, hogy a kövéreknek nem lesz kapcsolatuk, hanem azt, hogy ha valaki hízik terhesség miatt, ezért majd elhagyják. Meg azt is mondta abban a videóban az egyik követőjének, aki örült a sport miatti fogyásának, hogy nem a sport miatt fogyott, csak az update termékek miatt, ami marhaság.

Nem jövök össze kövér emberrel, mert az én életmódommal a kövérség nem összeegyeztethető, de már meglévő kapcsolatban a hízást időben észreveszem, amikor még könnyebb megállítani és visszafordítani, nem akkor kapok észbe, amikor már kétszer akkora lett, mint hogyha addig nem tűnt volna fel.

2020. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, gondolom, ismered ezt az embert legalább hallomásból:

[link]

A BMI szerint túlsúlyos. Szerinted is az?

[link]

2020. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
2020. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
90%

A fiatal,jóképű szexmániás pasikat szeretem,van is egy ilyen otthon :)

38n

2020. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
35%

Én összejönnek vele ,de ez nyilván más dolgoktól is függ mint az itt leírt pár dolog mint az életkor meg a súly.

120 kg nem is sok ettől Kövérebb pasim is volt már.

2020. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

23 # abszolút jogos ,de a kérdés inkább vitakeltőnek szántam.

25# örülök hogy vannak ilyen nők,ha szabad vagy szívesen beszélek veled.

2020. jan. 24. 10:27
 27/40 anonim ***** válasza:
84%
Igen szabad 😀
2020. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
95%
A tinik körében talám a szexmániás az valami nagyon cool dolog lehet, idősebbeknél hátrány, mert ismerik a szó jelentését is.
2020. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Szia és mással is szóba állsz?🙂
2020. jan. 24. 10:36
 30/40 anonim ***** válasza:
97%

Vitának akkor van értelme, ha hasonló szituációra vonatkoztatod az eredetihez képest. :-)

Egy kicsit legyen értelme is a vitának, hozok még egy példát.

Adott egy kapcsolat, nem kövér egyik fél sem, amikor összejönnek. Telnek az évek, az egyik fél sorozatos orvosi elcseszések következtében elhízik, akárhogy próbálkozik, jojózik a súlya. Mi a helyes döntés ilyenkor a párja részéről, még lök egyet az amúgy is szerencsétlen sorsán, és megcsalja/elhagyja, vagy próbálja támogatni, segíteni, megoldást keresni? Én az utóbbi mintát láttam családban, és ezt tartom követendőnek.

2020. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!