Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti összejönnétek 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek 40 körüli kövér, szexmániás férfival?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot is bevállalnátok, vagy csak szex kapcsolatot, vagy egyáltalán semmilyent?

#férfi #nő #párkapcsolat #szex szexkapcsolat
2020. jan. 24. 08:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
94%

Kizárt.

1. idős hozzám

2. igénytelenségnek tartom a kövérséget, nem jön be

3. szexmániás sem kell nekem

2020. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
A szexmánia nálam kizáró ok. Nincs időm meg energiám állandóan dugni. Egyéb elfoglaltságaim is vannak.
2020. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Akár még nem is lehet rossz. Nálad mi a szexmánia?
2020. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
81%
Hahahaaa én tettem fel a kövér nős kérdést. Én szeretem a dagi pasikat. De a 120 kg az még tök jó, igazából kövérnek se nevezném, inkább mackósnak.
2020. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
98%
Az én barátom 105kg és azt mondhatnánk szexmániás,mert ahogy meg volt rögtön akar még egyet és kb végtlenségig bírná.. De ő fiatalbb,mert én is az vagyok és nekem 40-es nem kellene ilyen paraméterekkel. A kövérség az gáz és igénytelnség... a barátom is azon van,hogy ledobjon legalább 10kg-ot. Bár rá nem mondanám,hogy kövér.
2020. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
97%

Semmilyet, mert:

1. Túl idős hozzám.

2. A kövérség kizáró ok.

3. A szexuális vágyaink nem összeegyeztethetőek.

2020. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Látjátok látjátok a férfiakat sem szeretitek koveren ,bezzeg a norbit keresztre feszitettétek.

Megjegyzem engem nem érdekel a véleménye.

De azok a nők akik szidják most Norbit mind képmutatóak.

2020. jan. 24. 09:27
 18/40 anonim ***** válasza:
78%

"De azok a nők akik szidják most Norbit mind képmutatóak"


Hidd el hogy nem a sulyoddal van gond...

Egyreszt logikaban sem vagy tul eros hogy egy gyks valaszadasbol vonsz le következtetéseket, raadasul minden kontextus nelkul. Meg annak is tobb ertelme lett volna ha Norbihoz hasonloan "közvéleménykutatsz" bar az is hulyeseg mert itt bárki mondhat barmit magarol.

A vagdalkozas ami a belso bizonytalansagbol fakad meg sokkal taszitobb mint barmi testi problema.



Egyebkent veled kerdezo sose jonnek ossze, egy hipotetikus 120 kilos pasival meg nem a 120 kilokara alapozva meg lehet siman. Ha egyebkent bejon es jo ember.

A szexmanias nekem mondjuk negatívum lenne, de a mostani paromnak is nagy az etvagya es vele is tudunk egyeztetni

2020. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szidtam Norbit, engem szidtak, hogy hogy merek egyetérteni vele. És ő hangsúlyozta is, hogy nem a frissen szültekre érti az elhízást, hanem akik 1-2 éve vagy több éve szültek és azóta is rajtuk marad a felesleges zsírréteg.
2020. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem, sem a kövérség sem a szexmánia nem vonzó számomra, az életkor még nem para, mert 35 vagyok. Szexkapcsolatra egyáltalán nem vagyok vevő.
2020. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!