Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti értékelitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti értékelitek azt hogyha egy 24 eves fiu pl egyedul él, egyedül bérel lakást?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

@4: mikor még én is otthon éltem és nem múltam ek 18, annyira nem zavart a dolog, de utána nem bírtam elviselni számomra idegen embereket az intim, személyes teremben, akik miatt nem élvezhetem sem a szexualitást, sem az életet normálisan, szóval igen, ilyen értelemben alapelvárás, mert baromi frusztráló így élni.


Viszont a páromnak sincs lakása (igaz, külön élt, mikor megismertem), nekem meg azóta lett, szóval nekem mindegy, hogy van ez megoldva, de nem megyek át olyan emberekhez és nem alszom egy napnál több ideig olyan embereknél, akiknél lábujjhegyen kell járni, felvenni ruhát, ha kimész a konyhába, befogni a szádat szex közben és alkalmazkodni, mert más is él velük.

2020. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
A "saját lakásnak meg mi értelme van" típusú mondókákkal meg az vigasztalja magát, akinek ha lenne pénze egy szaros lyukra, egyből meg is venné és költözne be. Az ingatlan érték. Akkor is, ha benne laksz, meg akkor is, ha kiadod és abból hitelezel vagy bérelsz egy másikat, máshol. De ez már nem ide tartozik.
2020. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Hát megnézem mi lesz abból az ingatlanból amit random kiadsz valakinek (kertes házat egyébként nem fogsz tudni kiadni értelmes áron mert a kutyának nem kellene, az alacsonyabb ár meg nem fedezi az amortizációját sem) és elmész az ország másik végére lakni meg dolgozni. Amilyen igénytelen bérlők vannak talán néhány kupac téglát találsz mire visszamész. Azt meg, hogy hétvégente rájuk nézel csinálja az akinek 6 anyja van, életed sem lenne mellette. De azt a munkaadót is megnézem aki belemegy abba, hogy "hú bocsi de csak fél év múlva kezdenék mert még nem találtam normális bérlőt a lakásomba".
2020. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13

A drogokat hagyd abba.

2020. jan. 23. 21:59
 15/16 anonim ***** válasza:

13: Erre csak azt tudom mondani, hogy legalább 10 ismerősöm/barátom van, akiben bízom és aki zokszó nélkül kivenné akár jolnaptól a mostani lakásom 100-120-ért, mert amilyen árak vannak a környéken meg ott, ahol bérli a mostanit, bőven megérné neki is. Mondjuk nem tanyán élek, hanem normális helyen.

Másrészt meg a tesóm lakása pont úgy lett felújítva, hogy a bérlő megcsinálta és cserébe ingyen lakott benne egy évig majdnem, csak a rezsit fizette.

2020. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Jóvan gyerekek, azért ne tépjétek egymás haját 😂😂
2020. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!