Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti értékelitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti értékelitek azt hogyha egy 24 eves fiu pl egyedul él, egyedül bérel lakást?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 20:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%

Igen értékelem de nem fogok jobban rá izgulni vagy nem ad semi olyan pluszt a.i miatt ő jobban kéne


21/l

2020. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp jobb, mintha úgy kellene kiosonni a budira is, hogy összefutok az anyjával vagy a lakótársával.
2020. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha a lakásbérlés mellett tud még félre tenni, az még jobb.

De ha csak azért bérel egyedül lakást, hogy elmondhassa, hogy ő egyedül él, közben meg semmi félretettje sincs, az albérlet mivel kidobott pénz más zsebébe megy, azt én felelőtlenségnek tartom.

Miért nem lehet ilyen ingatlan és albérleti árak mellett otthon a szülői házban lenni, és gyűjteni a saját lakásodra? Tudom, annyi úgysem fog összejönni, a hitel elkerülhetetlen, viszont a hitel törlesztő részlete még mindig olcsóbb, mint az albérlet, és a végén a lakás a tiéd lesz.

2020. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#2 Akkor a nőknél alap elvárás a saját lakás? Komolyan kérdezem.
2020. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen. Ez erősen utal arra, hogy elég érett és önálló, nem anyuka mossa a gatyáját meg engedi ki neki a fürdővizet. (Bár láttam már olyan pasit aki hú de büszke volt, hogy külön él közben meg az anyja járt át hozzá 3 naponta főzni meg takarítani). Nem is konkrétan az a lényeg nekem, hogy egyedül él hanem ami mögötte van, hogy nem egy hatalmas gyerek aki nem tudja ellátni magát. Szivesebben jönnék össze olyannal akinek már nem kell tanítgatni, hogy melyik gombot kell megnyomni a mosógépen és milyen kenyeret vegyen.
2020. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
#3 Nem értem mi ez a saját lakás mizéria. Fiataloknál a legnagyobb hülyeség. 24 évesen senki nem tudja még azt sem, hogy hol akar dolgozni vagy élni. Bármikor bejöhet egy jó lehetőség. És elég nagy szívás ha ott a fix ház és emiatt röghöz van kötve. Fiatalon semmi értelme a fix lakóhelynek, meg kell őrizni a mobilitást hogy ki tudd használni a lehetőségeid.
2020. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

#6

És az albérletnek meg mi értelme van? Azt az összeget félre is lehetne tenni.

De mindenki úgy él, úgy b..ssza el a pénzét, ahogy akarja.

2020. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6 ezen már túlvagyok 🙂

7# honnan tudod mennyit keresek ? 😄

2020. jan. 23. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"És az albérletnek meg mi értelme van? Azt az összeget félre is lehetne tenni."


Buszbérletet se vegyél, mert 10 év alatt összejönne belőle egy új BMW ára. :D

2020. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9

🤝 😄

2020. jan. 23. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!