Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi manapság azért nem akar gyereket (többek között) amit Schobert Norbert is blogolt?

Figyelt kérdés

Itt az ominózus videó:

https://www.youtube.com/watch?v=eWy8AP5x2uw


A bizonyíték pedig, hogy a magyar férfiak legtöbbje nem akar gyereket, vagy valamiért nem vállal:

[link]

[link]


Azt leszámítva, hogy a gyerekvállalás iszonyú anyagi kiadást is jelent, amit nagyrészt a férfinak kell megteremtenie, plusz nagyobb lakás is kell ami a mai ingatlanárak miatt horror dolog. Ott van még a hetekig nem alvás a gyerek miatt, hogy nincs több bulizás, szagolni kell a zöld híg széklet szagát, elviselni az üvöltözést egész nap, valamint infantilis gyerekműsorokat nézni stb. stb.

Mindezek a nehézségek mellett, még a legtöbb magyar férfi egy 10-20-30 kilóval kövérebb, és házsártosabb feleséget is kap. A szexuális életük valóban a legtöbb esetben ezen a ponton megy tönkre egy házaspárnak, amivel az egész házasságuk is.

Akkor csodálkoznak a nők meg az ebből nyerészkedni próbáló politikusok is többek között, hogy a magyar férfiak nem akarnak inkább gyereket? Egy férfinak mi ebben az élvezet, mi a buli? Oké, hogy a nőknek ösztönük a babázás, nekik ezért jó, ezért kell, de egy férfinak mi ebben a jó?


2020. jan. 21. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kb. ugyanannyi nő nem akar gyereket, mint amennyi férfi, csak ők nem merik annyira nyíltan bevallani, mivel még mindig kemény szóbeli retorziók érnék őket ezért.
2020. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Kezd olyan érzésem lenni, hogy Norbika beköltözött az oldalra regisztrált és most tolja magát itt.
2020. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Azért nem vállalnak mert nincs hozzá partner.
2020. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Én nálam pl igen.

A hátam közepére,hogy gyerekem legyen.

1. Nincs önfeledt bulizàs,utazgatás

2. Tegyem neki félre a pénzt,egyetem,nyelvek stb.

3. Szaladna a lakás

4. Állandóan bajlódni kell vele

5. Kitágul a punci, eldeformálódik

6. Elhízott nőy kapsz(85%-ban,mert a nők nagy hányada utána nem foglalkozik magával.

7. Vége az önfeledt hangos szexnek is

8. Sok pénzt kell ráfordítani.


Igen kérdező sokan tènyleg nem akarunk sokan ezekért sem amiket leírtam.


Nekem nehezen is ment az ismerkedés,mivel leszögeztem nekem soha nem kell gyerek,az ismerkedést is ezzel kezdem.

2020. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb férfi az "Azt leszámítva..." kezdetű részben leírtakra nem áll készen.
2020. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Kitagul 🤣👏

Több kövér férfi van Magyarországon, mint kövér nő. Nagyon sok pasi is belekenyelmesedik a házasságba és ők még a szülésre se tudják fogni.

2020. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Megszakad a szívem. Szegény férfi nem bulizhat, nem utazhat, éjszaka kelnie kell(ene). Ha szüleitek is így gondolkoztak volna, most nem mondanátok a hülyeségeiteket. Családot ketten vállalnak, senki nem mondta, hogy normális értékrenddel rendelkező kapcsolatban csak a férfi dolga az anyagi javak megteremtése, ahogy a pelenkacsere sem kizárólag a nő dolga.

Mi a jó a férfinak? Ezt hiába mondja el valaki, át kell élni.

2020. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Nőként én azt nem értem inkább,hogy a nőknek mi jó van a gyerekvállalásban.
2020. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Sódernorbi nem érdekel, de a gyerekvállalás ellen 3 olyan ok sorakozik fel aminek köze nincs Sódernorbi baromságaihoz.


1.Pénz, illetve annak hiánya, amit egy lassan balkáni szintre süllyedő országban nem is nagy fogsz kapni, kivéve ha jól tudsz tülekedni, tolakodni és azt is kizárólag Budapesten.


2.Az, hogy a gyerek várható felnőttkorára a világunk élhetetlenné válik. A suliban "kisebbsígi tesók" fogadják majd akik csak heti egyszer veszik el a cuccait, mert csak, 40-50 fokos nyarak, pusztuló környezet, romló közbiztonság, eltűnő értékek.


3.A szerencse hiánya. Simán beszophatod azt, hogy a gyereked betegen születik, és akkor onnantól oda az életed, a párodé, a szüleiteké, mindenkié. És a legrosszabb, hogy onnantól muszáj így élni, a gyerek élete nagyon rossz lesz, szenvedni fog örökké, a társai csak bántják majd a "bénát", az összes kevés pénz elmegy a gyógyszerekre és sosem lesz a gyerek boldog.



A Norbis baromság pedig csak nagyon sokadrangú probléma.

2020. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Hmm, fura. Nojbikát eddig egy kis pojácának tartottam, aki mindig azt mondja, az emberek (vásárlók) várnak.


Most viszont nagyon igazat mondott, voltam ilyen helyzetben, és ugyan ez volt a félelmem. És erre még rájön a nő személyiségváltozása a gyerek miatt, ami után legtöbbször az apa, csak egy statiszta, ATM, hordár, stb lesz.


De azt hozzá kell tenni, hogy a végén befigyel persze besunnyog az önreklám...

2020. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!