Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy foglalt férfi tetszik?

Figyelt kérdés
Tudom, kismillió ilyen kérdés van itt, de én már másfél éve érzem ezt sajnos. Akkor is írtam ide kérdést, de nem sikerült megoldanom. Hiába próbálok másra koncentrálni, egyik részem nem akarja elfelejteni. Mintha azt hinném, hogy van remény, pedig nincs. Persze jobb már a helyzet, mint akkor volt, valamennyire sikerült elfogadnom, de még mindig nem tettem magam túl az egészen teljesen.
2020. jan. 13. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Még másfél év, és még jobb lesz. Türelem!
2020. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll módodben megszakítani vele minden kapcsolatot? Akkor talán nem kéne még másfél évet várnod, mire túllépsz..
2020. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De egyébként emberileg teljesen normális, nem akarok vele megszakítani minden kapcsolatot.
2020. jan. 13. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Pedig nem kötelező vele jópofizni. Az csak megnehezíti a helyzetet.
2020. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szenvedj tovább, most mit lehet erre mondani? Ha túl akarnál rajta lépni, akkor nem haverkodnál vele, így sose fogsz.
2020. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem akkor lesz ennek vége, ha valakivel (mással) komolyabban ismerkedni fogsz. Hasonló cipőben járok, közel egy éve már, és egyébként nagyon jó barátom, ezért nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot, de nem is tudom, mert bizonyos közegben mindenképp találkoznánk. Mostanában kezdett el érdeklődni valaki más felém, és emiatt másképp tekintek arra az illetőre. Persze ezt megelőzte az is, hogy el akartam felejteni egy bizonyos szempontból és nem maradtam benne a vágyakozós állapotba.
2020. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak, de szerintem ne csinálj magadból hü.lyét. Aki 1,5 évig nem lép, abból már nem lesz semmi. Valószínűleg nem kellesz neki.

Hidd el nem érdemes várni rá. Keress mast úgy könnyebb lesz elfelejtened.

2020. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, nekem több hónapja tart ,semmi esélye a dolognak bizonyos szempontokból, az se segít ha találkozunk munkahelyen és nagyon kedves , érdeklődő felém és bókolgat is..ha tudod kerüld el. Ha nem múlik az érzés akkor válts munkahelyet ha esetleg ott ismerted meg.
2020. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így fél évvel a kérdés kiírása után elmondhatom, hogy túltettem magam rajta. :D
2020. júl. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!