Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvennéd a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennéd a kapcsolatot az exeddel, ha segítségre lenne szükséged és csak Ő tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy elég zűrös kapcsolatunk volt, ő szakított velem, és háromszor vissza is könyörögte magát, a végén kialakult egy se veled se nélküled kapcsolat, és az utolsó alkalommal felhívott, hogy volna-e kedvem vele és a haverjával elmenni valahova szórakozni, igent mondtam(igen, én hülye, de ezt most hagyjuk), és természetesen ő behisztizett, kiült a kocsiba duzzogni, és egy óra múlva kinyígta, hogy inkább ő hazamegy(100 km volt közöttünk, és az én városban voltunk egy szórakozóhelyen). Drámakirály a pasi egyébként. Volt, hogy a város közepén akkora hisztit csapott, hogy mindenki minket nézett az utcán. Szóval én ezzel az utolsó alkalomkor nagyon összevesztem vele, mert elkezdett nagyképűsködni, hogy ő már letett valamit az asztalra(pont akkor tette le a jogsit, és kapott az apjától autót+2 millió forintot csak úgy), és én soha nem fogom annyira vinni az életben, mint ő, stb. Én ezt meg nem hagytam annyiban. Ezután még nagyon sokszor keresett, hívott, sms-t írt, más profilokból írkált, stb. Persze leráztam mindenhol, és tiltottam, de akkor meg hívogatott a haverjai telefonjáról, és írkált a barátaimra. Még kb 3 hónapja is írt nekem sms-t, hogy látott engem a buszon, de én leráztam, akkor viszont azt írta, hogy ha bármi segítségre lenne szükségem nyugodtan írjak neki. Most segítségre van szükségem. Az egyetlen ember aki talán ki tudna húzni a pácból az ő lenne. Közel 3 éve szakítottunk.

Ti megpróbálnátok? Kérnétek segítséget ebben az esetben? Tudom nagyon gáz, de akkor is bajban vagyok, és kifizetném őt, ha segítene(igen, pénzben).

Kérlek normálisan válaszoljatok, én is normálisan tettem fel a kérdést! Köszönöm!


2020. jan. 10. 22:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A családban mindenki azt hajtogatja egyébként, hogy az exemnek szóljak.
2020. jan. 11. 13:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hu, kérdező, neked a családod a fő problémád, azért nem jutsz egyről a kettőre. Na, ha ők azt mondják, hogy az exednek szólj, ahelyett hogy segítenének neked, akkor pláne próbáld máshogy megoldani. Vagy pedig most ezt az esetet kibírod valahogy, segít az ex, de ezek után nulla bizalom a család és az exed felé is, építsd újra az életedet olyanokkal akiknek közük sincsen hozzájuk. Ettől még tarthatjátok a kapcsolatot minimális szinten, pl ezt a fuvart is elfogadhatod ha muszáj, de ne bennük bízz.
2020. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan csodálkozom, hogy miért ilyen a családod. Én lányom ilyen helyzetben lenne, inkább kifizetném a taxit neki, vagy segítenék, de sose hoznám ilyen megalázó szituba, hogy az exe segítsen :/
2020. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kerj tole semmit ha jot akarsz magadnak ... ird ki facebookra ,biztos van valami facebookos csoport a telepulesed nevevel. Vagy egyszeruen csak az ismeroseid kozott biztos vki segiteni fog .
2020. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Utolsó, nagyon jó tippet adtál, külön köszönöm! :)
2020. jan. 11. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!