Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvennéd a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennéd a kapcsolatot az exeddel, ha segítségre lenne szükséged és csak Ő tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy elég zűrös kapcsolatunk volt, ő szakított velem, és háromszor vissza is könyörögte magát, a végén kialakult egy se veled se nélküled kapcsolat, és az utolsó alkalommal felhívott, hogy volna-e kedvem vele és a haverjával elmenni valahova szórakozni, igent mondtam(igen, én hülye, de ezt most hagyjuk), és természetesen ő behisztizett, kiült a kocsiba duzzogni, és egy óra múlva kinyígta, hogy inkább ő hazamegy(100 km volt közöttünk, és az én városban voltunk egy szórakozóhelyen). Drámakirály a pasi egyébként. Volt, hogy a város közepén akkora hisztit csapott, hogy mindenki minket nézett az utcán. Szóval én ezzel az utolsó alkalomkor nagyon összevesztem vele, mert elkezdett nagyképűsködni, hogy ő már letett valamit az asztalra(pont akkor tette le a jogsit, és kapott az apjától autót+2 millió forintot csak úgy), és én soha nem fogom annyira vinni az életben, mint ő, stb. Én ezt meg nem hagytam annyiban. Ezután még nagyon sokszor keresett, hívott, sms-t írt, más profilokból írkált, stb. Persze leráztam mindenhol, és tiltottam, de akkor meg hívogatott a haverjai telefonjáról, és írkált a barátaimra. Még kb 3 hónapja is írt nekem sms-t, hogy látott engem a buszon, de én leráztam, akkor viszont azt írta, hogy ha bármi segítségre lenne szükségem nyugodtan írjak neki. Most segítségre van szükségem. Az egyetlen ember aki talán ki tudna húzni a pácból az ő lenne. Közel 3 éve szakítottunk.

Ti megpróbálnátok? Kérnétek segítséget ebben az esetben? Tudom nagyon gáz, de akkor is bajban vagyok, és kifizetném őt, ha segítene(igen, pénzben).

Kérlek normálisan válaszoljatok, én is normálisan tettem fel a kérdést! Köszönöm!


2020. jan. 10. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján amit írtál elég egy szar alak, visszaélne a helyzettel.

Egyébként mindenre van megoldás, szóval inkább próbálj ki valami mást.

2020. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bár még nem voltam ilyen helyzetben, de belegondolva, persze igen, kérnék segítséget. Ha csak ő tud segíteni, és nagyon fontos, akkor őt kérném. Ha van más lehetőség is, akkor nem őt kérném.
2020. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A leírtakból kiindulva inkább megpróbálnám megoldani magam, mert simán visszaélhet a szituval.

Inkább keress valami családtagoz, barátot, ha pénzügyi baj van, a helyedben inkább a hitel, mint ez a megalázó helyzet.

2020. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

De leírhattad volna azt is hogy mi a gond. Lehet van más is aki tudna segíteni.


Amúgy én akármelyik exemmel se beszélnék többet, hamarabb próbálnék ki sokkolót a farkamon, minthogy valamelyikre is ráírjak segítséget kérni.

Ha égne a ruhám és ott állnának egy vödör vizzel és kérdeznénem hogy minden oké-e, akkor se szólnék hozzájuk.

Nem véletlenül exek.

2020. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem. Viszont fordított esetben igen, én segítenék neki. Kell. Sokat segített nekem anno, tartozom neki. Szóval van nála egy lehetőség, amit az életben egyszer kijátszhat. És akkor mennem kell, törleszteni. Nem miatta. Miattam. Fontos számomra az egyenlőség,ami jelenleg nincsen meg.

Viszont ez nem pénzbeli dolog...


A te helyzeted más. De ha úgy érzed te adtál bele annyit a kapcsolatba, és adtál neki annyit... de nem úgy néz ki, hogy neki bármi is fontos lett volna belőled.

Amúgy megpróbálhatod. Rossz dolog nem sülhet ki belőle. Legrosszabb esetben kiröhög, meg elhord mindennek az ismerőseinél, de ag mit érdekel téget, mikor már messzire vannak... nem befolyásoló. Bármit tehetsz. És ez a legrosszabb, hogy valahol a világ végén a szaros putrijában pár ember röhög rajtad, akiket már meg sem ismernél az utcán. Veszítenivalód úgy gondolom nincsen.

2020. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A gond a következő: Az exem lakhelye mellè költöztem, és most haza kéne költöznöm. Nincsenek bútorok, nincsenek hatalmas holmik, de mégis van annyi cuccom, hogy ne engedjenek felszállni a buszra/vonatra. Ha többször fordulnèk busszal az nagy összeg lenne, ha taxi hozna az 60 ezer ft lenne. Mivel az exem ott lakik 20 km-re tőlem és van autója haza tudna cuccolni engem. Rajta kívül senki más nincs akinek van kocsija és vállalná is ezt, a családban mindenkinek van kocsija, de senkit nem érdekelnek az én dolgaim, szóval nem segít senki még pénzért sem(nem érdekli őket a pénz, mert mindenki kőgazdag), már próbálkoztam. Haverom nincs akinek van autója. Természetesen kifizetnèm neki a benzinpènzt, de fennàllna a veszélye, hogy ismét nem bírnám magamról levakarni hosszú-hosszú ideig. Igen, egy utolsó szar alak, akiért mindent megtettem ő meg inkább csak kihasználni próbált, és mivel ez nem sikerült neki elhordott mindenfèlènek. Ennek ellenére mégis állandóan könyörögnè vissza magát hozzám, mert akkor nem írkàlna pár havonta.

Nekem nincs jogsim, nem volt pénzem még megcsinálni.

2020. jan. 11. 02:47
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Miután leírtad azt a hatalmas problémát, amiben csak ő segíthet, azt mondom: nem!


Amúgy nem érne meg pár tízezer forintot a nyugalmad, ha mégis a taxit valasztanád??? Tekintve, hogy mindenki kőgazdag a családodban...

2020. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Inkább felvennék egy kis magánkölcsönt és bisszapergetném néhány hónap alatt.
2020. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem hittem volna, hogy valaha ezt leírom, de ennél még a provident is jobb. ne viccelj már, hogy egy nyomorult költözést nem bírsz elintézni felnőtt nő létedre. Mindenki gazdag, meg kocsija van, de senki nem segít? Persze. Jogsid sincs? Mert bérelhetsz autót is, ha van. nem értem, annyira nyomorult az életed, hogy ennyire ki vagy másoknak szolgáltatva. Most is épp egy pasi miatt hurcolkodsz és ehhez szintén egy pasi segítsége kell, ráadásul egy nárcisztikus, egoista, papamamapicifia típusú senkiházié, aki mindig csak kihasznált és érzelmileg manipulált téged? Ez valami vicc? akkor megkérsz valakit akinek van jogsija, bérelsz egy kocsit egy napra (vagy egy kisbuszt, ami még vezethető B-vel), állod a benzint, elhívod kajálni a segítségedet, azt jónapot, nem hiszem el, igen, konkrétan nem hiszem el, hogy nem akad senki a környezetedben, aki megtenné. Ha mégsem, akkor meg kfizeted a taxit, vagy a fuvarozót, ugyanis 60 ezernél az is lényegesen olcsóbb lenne, ha hívsz költöztetőket, akik egy kanyarral elviszik az összes cókmókodat, azért elég nehéz elképzelni, hogy gazdag famíliából jössz és erre se telik, de ha tényleg nem, hát felhívod a providentet, az legalább gyors, vagy igényelsz folyószámla hitelt. hacsak nem a fél veséje kellene, én ezt az embert nem keresném, bár valószínűleg akkor sem, hisz úgysem adná oda...
2020. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem hajlandó senki segíteni még pénzért sem. És most nincs 60 ezrem taxira sem. Kölcsönt meg nem akarok kérni, mert most épp munkám sincs. De lehet, hogy mégis ez lesz a legjobb megoldás.
2020. jan. 11. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!