Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Benneteket mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket mi fog meg egy pasiban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy neketek mi az ideál, hogy hogy alakítsak magamon. Bevallom nem vagyok egy gyúrmagép...:S Deh...ez van.:P
2010. júl. 21. 08:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Jó, rendben, fogok gyúrni.:P Először kétkilós súlyokkal.xD
2010. júl. 21. 08:56
 12/29 A kérdező kommentje:
Egész nyáron a napon heverészek, hogy szép színem legyen.:D:D
2010. júl. 21. 08:57
 13/29 anonim ***** válasza:
just be yourself (:
2010. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

szeretem a kusza hajú fiúkat :)))

vagy az 1-2mmis nagyságúakat :D de nem mindenkinek áll jól :D

vagy az olyanokat akik lazán öltözködnek hogy póló egy kockás bermuda meg hozzá egy jókis FÉRFIAS ( ide még beértem a rózsaszínt is mert ha iylen gatyával veszed fel iszonyat jó :D) pólóval :D vagy fekete-szürke-fehér trikóval is nagyon jó :) meg egy deszkásabb cipővel persze titokzoknival! vagy lábujjközös papuccsal :)

ha ezeket megcsinálod írj privit :D:D:D (L)

16/L

2010. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kisugárzásos :)

Az a baj, hogyha az nincs meg neked, akkor úgyse tudsz rajta változtatni. Legyen egyéniséged, legyél magabiztos és akkor kialakul magától. Kicsit megfoghatatlan,leírhatatlan ez de a barátomé, olyan hogy az első pillanattól megbíztam benne, láttam rajta hogy okos, nem csak annyi van benne mint amennyit mutat, titokzatos, ezért MUSZÁJ voltam megismerni még jobban :)

2010. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Te inkább b*zit akarsz belőle csinálni mint férfias srácot!!!

Vegyél egy doboz hajzselét vágasd a hajad a saját stilusod szerint.Öltözködj igényesen például egy fehér nadrághoz ne vegyél fel egy barna pólót...xd mert az tök gáz!És nem kell napozni elég ha sétálgatsz odakit vagy elmész strandra akk már tuti lesz jó szined!!én pl én nem járok se strandra se napozni de egész nap félmesztelenül zédelgek és lefog a nap!

Aztán megha barnább a bőröd nem nézel ki girnyónak még akkor sem hogyha vékony vagy!

És ha télleg változtatni akarsz a testeden akk vegyél egy 3 kilós tömegnövelőt és gyurjál wazze!:D

2010. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Gyúrunk wazze?:D
2010. júl. 21. 10:16
 18/29 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti-előtti.:D Egy hét, és megy a privát.:D


Szóval értem...:S Nem egykönnyű dolog ez a kisugárzás.:D Majd titokzatos leszek és wáwáwá...:D


És mégegyszer: GYÚRUNK WAZZE?:d

2010. júl. 21. 10:18
 19/29 anonim ***** válasza:

Legyen egyénisége,legyen összhangban a külső és a belső.Legyen magabiztos,de bunkózzon.Lehessen vele beszélgetni,legyen figyelmes,megértő.

Lehetőleg ne legyen túl magas,mert én alacsony vagyok.A szeme és az egész arca nagyon fontos.("a szem a lélek tükre":) ) Legyen egy picit izmos,ne legyen puhány és ha olyan szituáció alakul ki tudjon megvédeni...

15/L

2010. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szóval gyúrni kell ezerrel mert az izmokat szeretik a nők, a többi nem érdekes, a személyiséget lesz*rják.
2010. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!