Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Benneteket mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket mi fog meg egy pasiban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy neketek mi az ideál, hogy hogy alakítsak magamon. Bevallom nem vagyok egy gyúrmagép...:S Deh...ez van.:P
2010. júl. 21. 08:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

a szeme az nagyon fontas :D csillogjon benne a huncutság :D (ha ez megvan én ott vagyok totál kész :$)

mosolyogjon, legyen vicces, segítőkész, erős, kedves, nézzen ki jól (de ne legyen se homo, se metroszexuális és még retroszexuális se)

tudjon úgy mosolyogni, hogy az ellenállhatattlan, legyen minimum 175 cm magas, legyen kicsit gyerekes, legyen életvidám, huncut...

stb... most több nem jut eszembe

L/18

2010. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok csaj, de tudom, hogy mire buknak.

Ne akarj nekik megfelelni, csak legyen egyéniséged, légy önmagad és magabiztos, jókedvű, soha ne panaszkodj és ne legyél negatív, ezek a legfontosabbak.Külsőleg meg legyél ápolt, kicsit izmos, hogy látsszon hogy mozogsz, sportolsz valamit, ne legyenek koszosak a körmeid, és hosszúak sem, ne rágd őket, a hajad ne legyen ápolatlan és koszos, zsíros, az arcodat is ápold, és legyél férfias.

Kb ennyi.

20f

2010. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
őőő...először is mindig legyen kedves akármilyen a hangulata.jófej legyen.arii.cukiiii.menő séró.és kb. ennyi:)
2010. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Első válaszolóm, sikerült mosolyt csalnod az arcomra, nagyon "vicces", és nagyon hasznos tanácsok.:D Az ellenálhatatlan mosolyt gyakorolni fogom.:P

Örülök 2. válaszolóm, hogy egy fiú is írt, aki már elég férfias korban van xD, igazából nemvagyok ápolatlan gyerek, de megfogadom tanácsaid.:D

Köszi mindenkinek a válaszokat.:)

2010. júl. 21. 08:48
 5/29 anonim ***** válasza:

előzőek + legyél jó hallgatóság

A lányok imádnak beszélni :-) persze néha kérdezz is, meg azért te is mesélj magadról.

2010. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekem a kisugárzás a legfontosabb, mostani barátomban is ez az ellenállhatatlan:)
2010. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
a keze, a magabiztossága, a humorérzéke, ... Amikor a párom az izmait vizslatja én mindig megmondom neki, hogy hol legyen kemény...
2010. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Miért, milyen a kisugárzása, kifejtenéd?:D
2010. júl. 21. 08:55
 9/29 anonim ***** válasza:

Amilyen legyen : izmos(most nem Arnold schwarzenegger-es kigyúrt testre gondolok,de mindegyik nő átölelne egy széles vállú,izmos karú pasit,ha hasonlítani kéne Brad Pitt-et hoznám fel),jóképű,humoros,már ha ránézel az jusson róla eszedbe,hogy vele biztonságban lennél.

Amilyen ne legyen: hipó! Nekem nagyon nem jönnek be a falfehér fiúk, nem kell,hogy cigány színe legyen de egy kis barnaságot lehessen benne észrevenni.

2010. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Végre, akinek nem az izom számít.xD
2010. júl. 21. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!