Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigány csajok tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány csajok tényleg olyan jók?

Figyelt kérdés
Állítólag sokkal tüzesebbek és harciasabbak mint a magyar lányok,és nem utolsó sorba erősebbek is meg jobban tudnak verekedni.Szerintetek ez mennyire igaz?Lányok ha harcoltatok már ellenük írjátok meg hogy hogy történt és ki nyert.Pasik ha látatok vagy hallottatok ilyesmit a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.
2010. júl. 19. 21:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Dunába az összest!!!...am igazatok van csak bandában nagy arcok...nekem még nem volt szerencsém verekedni velük(azért 1az 5 ellen nem vmi jo állás:D)de pofájuk az van..jo monnyuk van egypár jofej:D kb 20/1:D
2010. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én azt utálom a cigányokba, hogy kést kapnak elő amikor pisztolypárbaj lesz:D amatőrök:D

Amugy egyszer kipróbálnám cigány csajjal, csak az a baj fél az ember a következményektől....

18/f

2010. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
15%
miért ilyen nagy a rasszizmus az emberekben?:O
2010. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
88%

előző:

benned még azért nincs mert nem élsz ilyen cigánylakta hely közelében:S

meg majd akkor megnézlek mikor túlszaporodnak minket

milyne lesz eza magyar nép?

mert tul fognak nőni ez 1értelmű ha nem tesznek vmit ellene,h ne tudjanak cdak srgélyből élni

mivel többet szülnek jóval mint egy átlagos mygar pár

ugyh cigány nemzet leszünk éjjen:S

2010. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az biztos ,h más a vérmérsékletük!
2010. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!