Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigány csajok tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány csajok tényleg olyan jók?

Figyelt kérdés
Állítólag sokkal tüzesebbek és harciasabbak mint a magyar lányok,és nem utolsó sorba erősebbek is meg jobban tudnak verekedni.Szerintetek ez mennyire igaz?Lányok ha harcoltatok már ellenük írjátok meg hogy hogy történt és ki nyert.Pasik ha látatok vagy hallottatok ilyesmit a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.
2010. júl. 19. 21:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
More, hogyne vónák mán harcisabb? Dicsáák, ilyent kérdést...
2010. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Harcolni ellenük....öcsém:D:D:D street fighters, nem??? :D
2010. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem igaz ebből semmi!Hidd el sok cigány lánnyal verekedtem már össze (mert muszáj volt önvédelemből) és hát elég bénák voltak, csak csapkodtak össze-vissza meg elfutkostak.Mondjuk csapatban "nagy az arcuk" de ha egyedül vannak akkor vagy behúzzák fülük-farkuk, vagy játszák a "nagymenőt".
2010. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Fajgyűlöletet nem kértem ha lehet a kérdésre válaszolj!
2010. júl. 19. 21:19
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
pfejj....
2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

21:12

Leírnád pontosabban hogy is történtek ezek a verekedések?

2010. júl. 19. 21:21
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
remélem majd egyszer összefutsz egy kedves aranyos cigány bandával. kiváncsi leszek h akkor is így gondolod e majd.
2010. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
egyáltalán nem tudnak verekedni csak nyavalyogni meg nyávogni.össze vissza kapálóznak.nekem csajjal nem volt nekem egy fiú volt akivel volt egy kis balhé.de már láttam cigány csajt verekednixDsztem eléggé gázak
2010. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

Hy:D

Én félig cigány vagyok.Igen,igen és most mindenki kezdheti a rasszista dumáját;)

Annyiból jó,h nem látszik rajtam:D Hófehér bőr, sötét barna haj és fekete szem,valójában mindig kínainak, vagy vmi ázsiainak néznek:Da szemem miatt...azért bennem van a vér,de a jobbik fajtából;)Nagyon durva tudok lenni és verekedésben nem maradok alul, lehet érzeni a "hatását":D

És banda nélkül is meg vagyok;)Szal van ilyen és olyan cigány,de ált.tényleg a rendes cigányok ,csak csapkodnak,de van köztük ugyan úgy elég kemény is:)

Ágyban pedig kemények;):D

2010. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

K*rva cigányok xD verekedni se tdnak csak elő veszik bicskát azt ott hadonásznak vele lazán lecsapod őket csak mindig rlöbb legnagyobbat üsd le mert akk többi fut :D

Tapasztalatból mondom ;)

2010. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!