Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigány csajok tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány csajok tényleg olyan jók?

Figyelt kérdés
Állítólag sokkal tüzesebbek és harciasabbak mint a magyar lányok,és nem utolsó sorba erősebbek is meg jobban tudnak verekedni.Szerintetek ez mennyire igaz?Lányok ha harcoltatok már ellenük írjátok meg hogy hogy történt és ki nyert.Pasik ha látatok vagy hallottatok ilyesmit a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.
2010. júl. 19. 21:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
csak a hanguk nagy... azt nagyon tudnják kiabálni 20 méterről, h megdöglesz f@sszopóóóó
2010. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

épp pár házzal arrébb van egy cigány család: D a kemény cigány fajtából..:D verekedni tudnak..:D bár én még nem verekedtem velük és nem is tervezem ,mert lelőnének :)

am jó autóik vannak..mindennap a legújabb :D

2010. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Remélem kipusztul az összes bűnöző cigány a földről!
2010. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Én verekedtem már cigánylánnyal kb egyforma erőben voltunk mert nem nyert egyikőnk se,meg nem is tartott sokáig mert jött egy tanár, de csak azé keménykedett mert ott voltak a spanjai.... szánalom, de cigány fiút vertem már meg xD még általánosba :D


15/L

2010. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan mint egy magyar! attól mert már a bőrszíne már máshogy is tud szerinted kefélni??? józan paraszti ésszel gondolkozzatok már emberek....
2010. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
cs*ra rajok.. -.-
2010. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%
olyanok, mint a harci kutyák.
2010. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Engem egyszer eléggé megalázott egy cigány nem egy ismerősöm előtt. A "bandájával persze". De nem mertem semmit csinálni. Utána megfogadtam h ezt SOHA TÖBBET. Legközelebb amikor ilyen helyzetbe kerültem egy állítólagos "haverom"/lány/ jött 2 barátnőjével. Belém kötöttek, de nem kellett sok, elég volt h az egyik meglökött, és nagyon megvertem. Először egy pofont kapott aztán bedurvultam. Aztán az egyiknél boxer volt, azzal akart fenyegetni. Mondtam neki, h "na most nagyon raj vagy a boxereddel meg a 2 bnőddel". Hatásos volt, mert egyedül jött nekem. Elkezdtünk verekedni, de h meg ne lepődjetek elmondom h jött persze a másik két csaj is rögtön amikor én "vezettem a harcban" v h mondjam :D Aztán amikor elkezdett felénk jönni egy nagyobb darab pasi, és felrajzolt egy horogkeresztet, megkérdezték mi az és még ők vették fel a fülbevalóm amit kiráncigáltak a fülemből. Nem mondom, h erősebbek, de azt sem h gyengébbek. Na mind1 nem szépítem, sztem semmi különbség nincs köztünk az erő terén.


Bár ezek ellenére nem vagyok rasszista, szeretem a cigány zenét meg minden, de én azt mondom, h MINDEN CIGÁNYBAN ott van a vér akármilyen jófejnek tűnik. Tapasztalat.


A szexről pedig annyit, h NEM MINDEGYIKÜK, de a 70-80%-a elég retkes ezért max egy jó kis fertőzést kaphatsz el egy tüzes szexért cserébe. Már ha tüzesek, nem tudom. De nem hiszem. Mondjuk ebben meg azon a véleményen vagyok, h egy magyar és egy cigány is ugyanúgy lehet vad a szexben ez egyén függő.

2010. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
16/L
2010. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
7%

^

Jófej csaj lehetsz :D

2010. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!