Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő, ha a lànynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő, ha a lànynak nincsen hobbija csak az egyetem és a munka?

Figyelt kérdés
Mert nincs másra ideje, de egyébkènt kreatív szakon tanul.Vagy akkor is kiàbrándító?

2019. nov. 30. 14:30
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
6%
Olyan nincs, hogy nincs idő... mindig arra van idő, amit szeretne az ember a többi kifogás.
2019. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Furcsállnám, de szerintem az erős hogy kiábrándító lenne. Főleg ha a szakot komolyan veszi és ott kiéli magát, a kreatív énjét.
2019. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kiábrándító, ha megvan az összhang a kölcsönös vonzalom, lehet vele jókat beszélgetni,jó humora van,intelligens és mély érzésű. Nekem ezek a fontos dolgok, nem az, h milye hobbija van. Lehet akármilyen szuper hobbija, ha ezek hiányoznak belőle,akkor nem kell.
2019. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hellmano ***** válasza:
61%
De amúgy hobbija mindenkinek van én el nem tudom hinni, hogy van olyan ember, akit semmi sem érdekel a munkán kivűl... :D
2019. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Ha szexre van ideje velem, a többi nem érdekel.
2019. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem zavar, amíg napjában 3x megszerelmeskedhetem őt.
2019. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek van szabadideje. Anélkül gyorsan idegösszeomlást kapnál. Hogy ki mire fordítja, az már más téma. Én is dolgozok egyetem mellett, mégis van időm esténként edzeni, vagy találkozni családdal, barátokkal, és párom is van.
2019. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
:4 az érdeklődés nem hobbi. A legtöbb embernek nincs hobbija.
2019. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Az egyetem és a munka nem lehet hobbi?Ha szereti a munkáját, akkor azt nem is munkaként éli meg, hanem hobbiként.
2019. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire maradna idonk talalkozni meg stb. Ha nem lenne ido akkor zavarna
2019. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!