Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak elmondtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak elmondtam, hogy többé nem tudok hozzá vonzódni. Erre így kezd el viselkedni? Hagyjam rá vagy hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sok tanáccsal ellátva, szinte a párom az egyetlen ember az életemben, akivel legtöbb dolgot megbeszélek. Igen, nem mindent vagyok képes megosztani vele, mert a bizalom bennem megtört, sőt lehet, hogy soha nem is volt igazi felé. (ez most nem fontos)

Hónapokkal ezelőtt észrevettem, hogy már csak erőszakkal szeretgélem a páromat, próbáltam minden erőmmel kimutatni a szeretetem, de soha nem sikerült. Ezt ő is észrevette, panaszkodott eleget.

Egyszerűen érzem, hogy mi egyáltalán nem illünk össze ebben a 2,5 év alatt, rengeteg veszekszünk, mindenen feldurcizik, azután én vagyok a békéltető.

Soha nem fogom elhagyni, ezt mondtam is neki, de nem tudom őt megfelelően szeretni. Elveszett az egész varázsa ennek, a kémia köztünk, ami elég fontos dolog lenne.


!! Ha nincs kedved olvasni, akkor ezt a kicsi részt csatoljad hozzá, hogy megértsed a lényeget:

Szóval, a válasza az volt, hogy minden héten új barátokat fog szerezni, hogy engem féltékennyé tegyen, ennek hatására szerinte újra harcolni fogok érte. Hogyan értessem meg vele, hogy ez már visszafordíthatatlan és tudatosítottam azt, hogy nem vagyok belé szerelmes csak szimplán szeretem, tisztelem? Ha ennyire nyers lennék, megeshet, hogy elveszítem, de ő nemcsak egy szerelmem volt, hanem most is a legjobb barátomnak tartom őt. Felnőtt férfiról van szó, nem kamasz már.



2019. nov. 22. 11:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Pedig nagyon is leírták már a lényeget a kérdésedre, és megkaptad a megfelelő választ.


Az más kérdés, hogy a te kicsi lelkednek nem tetszik, meg rosszul esik. Ettől még ideje lenne szembe nézned magaddal...


Magad írod le, hogy a kapcsolatodnak annyi, nem szereted, nem vonzódsz, hiába próbálkozik, ennyi volt.


Majd mint vmi idióta, elkezded, hogy de "te nem szakítasz".. ???


Sajnos az az ocsmány igazság, hogy azzal teszel neki a legjobbat, ha elengeded, hogy mielőbb boldog lehessen... Az egy dolog, hogy ragaszkodik perpill ő is a xarhoz, és még hisz benne, hogy visszatérhet a dolog..


De irtó nagy önző vagy, ha miután elírod, hogy vége, megdöglött a dolog, kész.. Meg nem lesz jobb. Képes vagy szivatni és nem elengedni, csak mert ő még ragaszkodik..


Tahó vagy, már bocs. Te magad írtad ezeket, nem én, én csak egy szóval jellemzem a viselkedésed. Azt sem tudod még mit akarsz: szakítani vagy nem? Ha szakítani, miért nem szakítasz?


Barátság meg csak később lehet, ha majd a barátod is megszabadul tőled, és nála is elmúlik a dolog, és kéeps lesz ő is barátként tekinteni csak rád.


Addig meg tetszik nem tetszik, fáj vagy sem, de nettó önzőség, amit csinálsz vele.. Megérdemli szegény srác?

2019. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

Megmondtad neki, hogy szar az egész, nem szereted, de azért nagy “kegyesen” még azt is hozzáteszed, hogy nem fogod soha elhagyni..és még neked áll feljebb az ő viselkedése?!


Miért nem szakítasz? Mert jó, hogy mindig kéznél van neked?! Önző vagy és gusztustalan.

2019. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

A reakciója alapján mégsem egészen felnőtt.

Én 21 évesen nősültem, de akkor még nagy szerelemben, mégse tartott 24 évnél tovább.

Te meg még vagy 50 évig ebben akarsz maradni?

2019. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

# 13

Ez még így is nagyon szép teljesítmény, pláne manapság, és pláne ilyen fiatal házasságkötésnél. :)


Azt meg lehet kérdezni, hogy amikor a 24 év házasságnak vége lett, akkor "csak" a vonzalom, szexuális rész eltűnése volt az oka? (Tehát a többi szempontból működőképes maradt még a kapcsolat?)


Leszámítva, hogy a kérdező ilyen nemű kinyilatkoztatásai és viselkedése elég csúnyának, önzőnek számítanak, miután ki is mondta a dolgokat..


De tudom, milyen nehéz önteni, ha a szeret és minden más megvan a másikkal, csak ez az egy nem működik.. Arról nem is beszélve, hogy év múlva mással is idejuthat.

(Bevallom, a kérdésem kicsit öncélú)

2019. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!