Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
még sose ismerkedtem neten inkább szórakozóhelyen, vagy utcán akármi de most nagyon tetszik neten egy fiú, mit írjak neki??:S vagy inkább lejárak oda ahova ő is szokott?
2010. júl. 18. 22:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán netezek, nem vagyok valami jártas az ilyesmiben:D de hát próba szerencse
2010. júl. 18. 22:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Mutasd magad és analizállak, s kapsz tuti tippet.
2010. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
na, ha nem, hát nem...így jártál
2010. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
c::::::::3
2010. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha lehetne neked privátot írni, már rég megválaszoltam volna a kérdésed. Enélkül marha nehéz...


23/F

2010. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem haverkodj vele először össze. Szerintem úgy nem nagyon alakul ki szerelem, hogy párnak ismerkedtek meg.Sokkal inkább, ha barát már régóta, stb. Ha van közös ismerősötök, mondjuk barátod, barátnőd, akkor véletlen keveredjetek össze, legyetek jó haverok, a többi meg majd kialakul.. Remélem tudtam segíteni:)
2010. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!