Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

az van hogy 3év 8hónapig jártunk a barátommal már 5 hónapja vége!

Kiszerettünk egymásból mikor együtt voltunk de végül mikor vége lett hiányzott ki akartam vele békülni de ő nem!

Na és nekem lassan 2 hónapja van új barátom akit nagyon szeretek, neki már rég van de szerintem csak búfelejtőnek kell neki mert engem szeret szerintem!

Na de a lényeg az hogy a volt barátom megnézte a mostani barátomnak az egyik közösségi oldalát és az egyik képemhez is írt: "ekkor együtt voltunk fu ha tudnád milyen volt ugye kicsim???:D

És most nem tudom írjak e neki vissza hogy ezzel nem sikerült bekavarnia vagy töröljem ki vagy nem tudom!!

Szerintem szeret kicsit még én is, de akkor sem kavart be!Legalább is remélem mert még a barátom nem látta a dolgot!


2010. szept. 26. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kitörölném mert erre csak sértő vagy félreérthető választ lehet írni

Utána e-mailben írnék neki hogy vége és lépjen tovább, volt esélye de elpuskázta, vissza akartál menni de nem voltál elég jó neki, keressen olyat aki elég jó neki, mert te már megtaláltad és boldog vagy vele

2010. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!