Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt kérné a barátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt kérné a barátnőd, megtennéd?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretné, hogy közösen gyantázzuk le a fütyköst, meg a zacsit..esetleg a "kipufogó" nyílást is :D

Na most én nem tudom.. nem fájna ez egy kicsit nagyon?


2010. júl. 18. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Háááát, ez rohadásmód fáj.

ha kérné, persze, megtenném, mert azért vagyok a pasija hogy tetsszem neki és ő is megtenné ha én kérném, de megpróbálnám meggyőzni hogy inkább borotvával kiegyezzünk :)

2010. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szindus ***** válasza:

Nem lennék képes így megkínozni a pasimat.

A zacsit legyantázni? Abba belefogsz dögleni. Szerintem inkább borotváljátok le, mert azt a gyantacsíkot nagyon erősen meg kell rántani, hogy leszedje a szőrt.

A borotválás is lehet ugyanakkora élmény.


Amúgy a kipufogó nyíláson hatalmasat röhögtem xD

2010. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
előre sajnállak.. és imádkozom érted ,hogy éld túl.
2010. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

fütyigyanta még kibírható..

de a zacskó... az fájni fog..sztem azt csak borotváljátok:):D vagyis.. ő borotválja le neked..;)

2010. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjatok a borotvánál! Olyan érzékeny helyen ne próbáld legyantáztatni, különben majd hogy nem összecsinálod magadat a fájdalomban.. :S
2010. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A golyóidat is?! Figyelj, az egy dolog, hogy egyszerre fogod összefosni és húgyozni magad tőle, de ennyi erővel le/ki is szakíthatod a heréidet közben... Szóval nem, nálunk nem lenne közös gyantázás intim tájékon, hiába könyörögne érte.
2010. júl. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sztem ragaszd az ő tokájára azt a gyantát, aztán rántsd le, és kérdezd meg tőle, h biztos-e abban, h le akarja gyantáztatni a fütykösödet... csak h tudja, mi a helyzet
2010. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!