Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljöttök a hetero büszkeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljöttök a hetero büszkeség napra? Hetero felvonulás!

Figyelt kérdés
szeptember 4. megrendezésre kerül a hetero büszkeségnap!
2010. júl. 17. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
OMG xD
2010. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
komolyan lesz ilyen!
2010. júl. 17. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
nem megyek mert félek hogy a melegek megdobálnak a kordon mögül
2010. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja a melegek a tojásaikkal. muahaha
2010. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mennék! Nekünk is kúrni kell a kamionokon??
2010. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy a felvonuló melegekkel ellentétben én nem szívesen mutogatom magam.
2010. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy megengedik, tavaly megtiltották, mert "akadályozta volna a forgalmat". Persze a homárparti nem. Pedig ezt is az Andrássyra jelentették be...

Szerintem én nem leszek ott, de valószínűleg az antifák sem. Egyrészt azért, hogy ők elmondhassák magukról, hogy ők nem provokálnak, ellentétben a heterókkal, másrészt meg nekik teljesen felesleges a tojásdobálás, ők dobálhatnak fasisztázással a sajtóban.

2010. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szept. 4. Bocsi de akkor van a szülinapom, nem érek rá.
2010. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!