Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnál miért szégyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnál miért szégyen ha huszonéves koráig nem volt barátnője? Ugyanez lányoknál miért büszkeség?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Szégyen? Jó, hogy megtudtam, kösz.
2010. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai vilagban csak azert ciki fiukent, mivel ugy neznek rad, hogy nem voltal kepes egy csajt osszeszedni, akkora egy luzer vagy. A noknel meg azert buszkeseg, hogy nem adtak oda magukat annyi ido alatt. De ez csak a mai felszines vilag velemenye, ha realisan gondoljuk el a dolgot, egy ilyen dolog szerintem nem ugy kene kategorizalva legyen hogy szegyen vagy buszkeseg.
2010. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó csak nem túl kellemes ha esetleg a tapasztalatlanságod miatt néz le egy lány
2010. aug. 31. 20:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
lányoknál sem büszkeség...
2010. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most leszek 21 és még eddig nem volt senkim..

Szerintem nem szégyen,a barátaim mind idősebbek nálam 24-25-26 évesek,persze ők már a családalapításnál járnak,de ők sem tartják cikinek..ez egy nagy f.szság..

Főleg ha látja az ember,hogy milyen a mai világ..nehéz normális emberekkel összejönni..

Hát még normális lányt találni...

2010. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez így igaz nehéz. De nem tudhatod a hátat mögött mit mondanak rólad.
2010. aug. 31. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, mit számít az? Ha egyszer így alakult, akkor így alakult. Mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Nem mindegy, hogy ki mit tart cikinek? Én meg azt tartom cikinek, hogy valaki akkora fejnek képzeli magát, hogy leszaroz másokat. Eszem megáll ezen a mai világon komolyan.
2010. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ha te lennél a helyembe, kíváncsi lennék akkor is leszarnád-e.

engem is zavar egy kicsit hogy nem jött össze semmi, de még más is belém rúg.

2010. aug. 31. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyen. A barátom először nem merte elmondani, hogy én vagyok a 2. barátnője és a 2. akivel szexel (nem az előző barátnőjével dugott). Félt, hogy kiröhögöm. Mikor elmondta ki is nevettem, de nem azért, mert így van, hanem hogy azt gondolta, hogy ciki és kiröhögöm!:) Én szerintem pl. nem szégyen, több oka is lehet neki. Régen én is cikinek tartottam volna, mint ahogy azt is, hogy pl egy csaj betétet használ, aztán rájöttem sok mindenre... :) Fel a fejjel, mindenki ideje eljön!:)
2010. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj lefekszik tobb pasival az rib@nc,akkor ha egy pasi lefekszik sok csajjal az mert buszkeseg?:))
2010. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!