Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » KÉRLEK VÁLASZOLJATOK! Köszönöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÉRLEK VÁLASZOLJATOK! Köszönöm. * mosolygós fej * * szivecske *fontos OK? Köszönöm! :D

Figyelt kérdés

Hogy, a pasimmal 2 hét múlva lesz, hogy: 6 hónapja járunk.

És a fél éves fordulónkra veszek, egy széttörhető szív medált, melynek egyik fele az én nyakamba, másik fele pedig a párom nyakában lesz. Szerintetek a szív melyik fele legyen a fiú nyakában?

A szív jobb oldali fele? Vagy a szív bal oldali fele?


Köszönöm válaszotokat, fontos!! :D


[link]


2010. júl. 17. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sz*r ötlet. Melyik pasi szeretne eltört szivecskécskével a nyakában mászkálni?
2010. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak megbántani de ennél nagyobb giccs a világon nem létezik.Amúgy a fél év nem évforduló
2010. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szegény csávó...
2010. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
megtudja fordítani ..úgy hogy mindegy *hülyefej*lenézőfej*puszkólávcsi*
2010. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A jobb oldalit add a csávónak, abba van a kiálós rész, amabban meg a luk :D remélem segitettem:D
2010. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a szív bal fele volt a nyakamban (nő vagyok),aranyból volt és 24 éves volt a barátom amikor kaptam tőle.Szerintem nem nyálas dolog egyáltalán,de ezt egy 17 éves kislány nem értheti még meg.
2010. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tippelek. 12, vagy 13 éves vagy. Eh, széttörhető szív,ez olyan közhelyes. Találj ki valami egyedit. Mit szeret? Valami olyat adj neki amit vagy szeret, vagy személyes, ás rád fogja emlékeztetni. Ha meg mindenképp a szívhez ragaszkodsz, akkor tök mindegy melyik felét adod oda, ha megfordítod a medált, akkor meg ellenkező oldalúak lesznek.
2010. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te túl sokat nézted a barátokköztöt!

Tílda, te vagy az?

:)

2010. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Van különbség egy 20-on éves pasi és egy 10-en éves pasi között...10-en valahány évesen nemszívesen hordanak szivecskét. Én gyűrűt kaptam a baráomtól,és neki is volt egy ugyanolyan.szimpla ezüstgyűrű egy nonfiguratív mintával. Ha ezt nem tartod túl komoly ajándéknak akkor akár gyűrű is lehet...

L/17

2010. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) :)
2010. júl. 18. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!