Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » KÉRLEK VÁLASZOLJATOK! Köszönöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÉRLEK VÁLASZOLJATOK! Köszönöm. * mosolygós fej * * szivecske *fontos OK? Köszönöm! :D

Figyelt kérdés

Hogy, a pasimmal 2 hét múlva lesz, hogy: 6 hónapja járunk.

És a fél éves fordulónkra veszek, egy széttörhető szív medált, melynek egyik fele az én nyakamba, másik fele pedig a párom nyakában lesz. Szerintetek a szív melyik fele legyen a fiú nyakában?

A szív jobb oldali fele? Vagy a szív bal oldali fele?


Köszönöm válaszotokat, fontos!! :D


[link]


2010. júl. 17. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Neked aztán sok szabadidőd lehet...
2010. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát ez aztan kurwa fontos kérdés
2010. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a TE döntésed, nem pedig holmi idegené...
2010. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem a jobb =)
2010. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
akiken eddig láttam (bár eddig nemsok volt) általában a pasin a szív jobb oldala volt:)
2010. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Általában nem tudom, melyik illik a férfinak, és melyik a nőnek, de a kép alapján szerintem a szív bal fele (tehát így, szemből nézve a jobb oldali) inkább olyan egyszerűbb, férfias; a jobb fele (szemből nézve a bal oldali) pedig olyan gömbölydedebb, nőiesebb. ;)
2010. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Tejóég.Hány éves vagy,ne haragudj,hogy kérdezem, de ilyen értelmetlen kérdést...xD Szerintem a barátod se lesz annyira oda azért, h egy szivecskét hordjon a nyakába...Inkább vegyél vmi olyan nyakláncot ami férfiasabb. Aranyos ez a szív izé meg minden,de hidd el nekem,hogy csak miattad hordaná, hogy ne bántsoon meg...

L/17

2010. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen is fontos! Nekem FONTOS! Köszönöm a normális válaszokat!! :)
2010. júl. 17. 21:19
 9/20 A kérdező kommentje:

De szerinted akkor mit vegyek neki?? :)

Hmm, lécci írjatok!! :D


De nekem tetszik ez az ötlet.. :D

2010. júl. 17. 21:20
 10/20 anonim ***** válasza:

Legyen a fiúé vagy a jobb vagy a bal. XD


Ez aztán kérdés.

2010. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!