Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? fontos : )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? fontos : )

Figyelt kérdés

Tegnap voltam buliba a nővéremmel,és amikor vége lett a bulinak akkor kimentünk onnan,aztán odajött hozzánk 5-6srác,és volt egy olyan helyes srác*.* amúgy én ismerem (lehet hogy ő is engem) mert myvipen is megvan ismerősnek,meg msnre is felvett még régebben de csak egyszer beszéltünk amikor felvett(már van 1év)


na a lényeg,hogy szemeztünk,de nem jött beszéltünk..:D

és most írni akarok neki vipen valamit :D de nem tudom mit írjak :D valami ötlet?:D


15/L


2010. júl. 17. 10:41
 1/10 A kérdező kommentje:

-jött

:D

2010. júl. 17. 10:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Ird le hogy jól érezted magad a bulin és tök jó volt h találkoztatok meg ilyeneket...:D

Sok sikert..:D

2010. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ:D

am még írhatnátok :D

2010. júl. 17. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:

*.* --> ez a jel mit jelent???

amugy meg nem neked kéne nyomulni sztem, bár egy kósza sms hogy mizu veled jó volt látni még belefér...

2010. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem akarok nyomulni,csak írnék neki egyszer,és aztán ha ő is szeretne tőlem valamit,majd ír..

am meg azért akarok neki írni,mert nem biztos,hogy tudja hogy ki vagyok:)

2010. júl. 17. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:

*.* --> ez a jel mit jelent???


még mindig nem kaptam rá választ

2010. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írd neki ezt: Kúrj meg
2010. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
seggbőlszájba a legjobb
2010. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek :) köszi
2010. júl. 17. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:

azért az szerintem nem nyomulás ha ráírsz egy emailt h "rég beszéltünk, jó h láttalak tegnap, mi van veled mostában?" ebből kb le is vághatja h mivan, de ha ciki a helyzet akkor még ki lehet magyarázni h te azt nem úgy gondoltad.

várd meg h mit ír rá, de ha nem válaszol, akkor inkább hagyd.

én azért szurkolok :)

2010. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!